Načítavanie údajov ...

NŠC organizuje diskusiu na tému Team Slovakia

Národné športové centrum (NŠC) pod gesciou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR v stredu 1. decembra 2021 o 13.00 h organizuje desiaty LIVE stream s názvom TEAM SLOVAKIA.

Jeho hosťami budú štátny tajomník MŠVVaŠ SR pre šport Ivan Husár, dvojnásobná majsterka Európy kadetiek, junioriek i do 21 rokov v karate kata Ema Brázdová, ktorá bola niekoľko rokov členkou Top tímu slovenských športovcov, ale pre výhrady k nemu ho dobrovoľne opustila, profesionálny tenista Filip Polášek, víťaz grandslamového Australian Open vo štvorhre spoločne s Ivanom Dodigom, s ktorým sa zúčastnili na Turnaja Majstrov v Turíne 2021. Je víťazom turnaja ATP Masters v Indian Wells so svojím novým deblovým partnerom Johnom Peersom. V roku 2013 ukončil kariéru a v roku 2017 sa vrátil opäť k tenisu a stal sa z neho úspešný deblista.

Obsahom LIVE Streamu bude história vzniku Teamu Slovakia, prečo sa táto značka adaptovala a jej rozvoj. Témou diskusie budú aj správnosť nastavených kritérií a pravidiel ohľadom Teamu Slovakia a tiež jeho financovanie. Účasť je bezplatná. Live stream je možné sledovať cez link na facebookovej stránke NŠC: https://fb.me/e/2ZfJHAAuB, pričom záujemcovia môžu počas prenosu posielať k téme otázky pre hostí.

Autor: slovakhandball.sk, Foto: NŠC

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022