Načítavanie údajov ...

Oddnes hlasovanie v ankete Sedmička roka 2020

Fanúšikovia hádzanej, ale aj priaznivci celého slovenského športu budú môcť po roku opäť rozhodnúť svojimi hlasmi o držiteľoch ocenení v ankete Slovenského zväzu hádzanej (SZH) Sedmička roka, ako aj o najlepšom hádzanárovi a hádzanárke Slovenska za rok 2020. Prvenstvá z predchádzajúceho ročníka obhajujú Marián Žernovič a Monika Rajnohová.

V ankete je možné hlasovať v celkovo až 20 kategóriách (10 mužských a 10 ženských). Trojčlenné nominácie v jednotlivých kategóriách a päťčlenné na ocenenie pre najlepšieho hráča a hráčku SR za uplynulý rok vzišli na základe hlasov členov odbornej komisie SZH, ktorá bola zložená zo zástupcov výkonného výboru SZH, reprezentačných trénerov slovenských družstiev všetkých vekových kategórií, z koučov družstiev Niké Handball extraligy mužov a kormidelníkov slovenských účastníkov MOL ligy žien a z vybraných zástupcov médií.

Hlasovanie bude prebiehať na stránke www.slovakhandball.sk od utorka 25. mája 2021 do piatka 11. júna 2021. Každý fanúšik sa môže do hlasovania zapojiť prostredníctvom svojej e-mailovej adresy len jedenkrát.

Hlasovanie v kategórií ŽENY: https://slovakhandball.sk/sedmicka-roka-2020-zeny

Hlasovanie v kategórií MUŽI: https://slovakhandball.sk/sedmicka-roka-2020-muzi

 

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022