Načítavanie údajov ...

Okrem EHF EURO 2022 šanca pre hádzanárov byť dobrovoľníkom aj na EYOF 2022

Neoddeliteľnou súčasťou veľkých športových podujatí sú dobrovoľníci. Tí budú potrební nielen na hádzanárske majstrovstvá Európy mužov, ktoré sa od 13. do 30. januára 2022 uskutočnia na Slovensku a Maďarsku, ale aj od 24. do 30. júla 2022 v Banskej Bystrici na XVI. letnej edícii Európskeho olympijského festivalu mládeže.

Organizátori multišportovej akcie pod Urpínom nezabúdajú ani na túto dôležitú zložku, ktorá im výrazným spôsobom má pomôcť zvládnuť priebeh obdoby mládežníckej olympiády s 3600 účastníkmi z piatich desiatok krajín starého kontinentu. Dôležitým článkom pri prípravách i samotnej realizácii sú dobrovoľníci, ktorí sú tvárou podujatia a sú viditeľní nie len na športoviskách, ale i v celom meste a okolitých obciach. Aj preto oslovujú športové zväzy na Slovensku so žiadosťou o spoluprácu pri získavaní dobrovoľníkov, ktorí sa stanú dôležitou súčasťou EYOF 2022.

„Na výber je 17 oblastí dobrovoľníckych pozícií z toho 11 športových oblastí (atletika, basketbal, bedminton, cyklistika, džudo, hádzaná, plávanie, športová gymnastika, tenis, triatlon, volejbal). Dobrovoľnícka činnosť na tomto veľkom podujatí prináša so sebou príležitosti zažiť neopakovateľnú atmosféru veľkolepého podujatia, rozvíjať nové zručnosti, spoznať nových ľudí z celej Európy a podporiť osobný i profesionálny rast,“ informoval organizačný výbor EYOF 2022.

Proces registrácie je už spustený. Záujemcovia o dobrovoľníctvo na veľkom multišportovom podujatí, ktoré bude športovým sviatkom pre mladých ľudí od 14 do 18 rokov z päťdesiatich európskych štátov, sa môžu zaregistrovať cez nasledujúci link: http://eyof2021.com/dobrovolnici-registracia/. Aby bolo možné identifikovať záujemcov zo športových zväzov, pri výbere dobrovoľníckej oblasti v časti D registrácie je potrebné zvoliť predmetný šport trikrát.

Autor: https://eyof2022.com/

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022