Načítavanie údajov ...

Päť gólov E. Rajnohovej v pohári

Uplynulé dni neboli až tak bohaté na slovenské zastúpenie v zahraničných súťažiach, navyše niektoré duely museli pre pandémiu koronavírus odložiť. Zaujalo však päť gólov reprezentantky Eriky Rajnohovej. Slovenská spojka bola druhou najlepšou strelkyňou Atlética Guardés proti BM Zuazo v prvom stretnutí osemfinále španielskej pohárovej súťaže – Copa de la Reina (Kráľovnin pohár). Guardés podľahol na palubovke súpera 24:27, ale v snahe pokračovať v súťaži bude môcť trojgólové manko zmazať v domácej odvete.
Brankára Michala Martina Konečného plniaceho si reprezentačné povinnosti potešilo víťazstvo 29:27 jeho Grundfosu Tatabánya v 4. kole Maďarského pohára na pôde trápiaceho sa HE-DO B.BRAUN Gyöngyös. Domácim chýbal pre COVID-19 Ľubomír Ďuriš (v opačnom prípade by bol tiež na zraze reprezentácie SR, pozn.), Michal Tóth ml. mal na konte 4 zákroky pri 19 strelách súpera.
Nečakane sa v I. ruskej lige potrápil Rostov. Klub slovenského asistenta trénera však napokon dosiahol 19. tohtosezónny ligový triumf, keď na pôde Krasnodaru vyhral tesne 24:23 a naďalej je bez zaváhania na čele tabuľky.

Autor: slovakhandball.sk, Foto: https://www.facebook.com/mecaliaguardesoficial/

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022