Načítavanie údajov ...

Prešov predĺžil zmluvy aj s Cvitkovičom a Carapkinom

Obaja legionári sa dohodli na kontraktoch s Tatranom aj na nasledujúcu sezónu

Po avizovanom predĺžení kontraktov s brankárskou jednotkou Igorom Čuprynom a trénerom Slavkom Golužom sa hádzanársky klub Tatran Prešov dohodol na pokračovaní spolupráce aj s ďalšou dvojicou legionárov. Tatran aj na ďalšie obdobie počíta s Mariom Cvitkovičom a Romanom Carapkinom.

Chorvátsky brankár Cvitkovič sa dohodol aj na ďalšiu sezónu 2019/2020. „Som veľmi rád, že zostávam v Prešove. Tatran je veľký klub, s ktorým máme dobré výsledky a hráme Ligu majstrov i SEHA ligu. Som rád aj za to, že tu mám Igora Čuprynu, od ktorého sa môžem veľa naučiť,“ povedal na predvianočnom stretnutí s médiami k predĺženiu kontraktu Cvitkovič.

Svoju budúcnosť s klubom zo Šariša na najbližšie obdobie spojila aj ruská spojka využívaná v ostatnom čase často na pozícii pivota. Carapkin takisto ako Cvitkovič predĺžil kontrakt o ďalšiu sezónu. „Aj ja som veľmi šťastný, že tu zostanem ešte nasledujúci ročník. Pre mňa je to takisto veľký progres a dúfam, že v budúcej sezóne dosiahneme ešte lepšie výsledky ako v tejto,“ skonštatoval Carapkin.

Novinkou z klubovej kuchyne úradujúceho slovenského majstra je, že vo štvrtok uviedli do života aj pivnú značku Tatran Prešov vyrábanú pivným partnerom klubu – spoločnosťou Berhet.

Autor: SITA, Foto: TASR

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022