Načítavanie údajov ...

Rábek a Vučko v SEHA lige v zostave mesiaca

Februárová najlepšia sedmička v 9. ročníku hádzanárskej SEHA Gazprom League je aj s dvojnásobným zastúpením Tatrana Prešov. Do All-Star tímu za uplynulý mesiac sa vďaka výkonom v dvoch víťazných štvrťfinálových zápasoch proti Spartaku Moskva dostali Oliver Rábek a Leon Vučko. Predchádzajúce najlepšie sedmičky boli bez Prešovčanov.

Najlepšia ľavá spojka zápasov 1. kola play-off SEHA ligy Oliver Rábek dosiahla v dvoch dueloch proti Spartaku Moskva až 18 gólov, zhodne po deväť v oboch dueloch. „O tomto ocenení som popravde ani nevedel, ale samozrejme, som rád za každé takéto ocenenie,“ reagoval pre web Tatrana prekvapený Rábek.

Pozornosť zostavovateľov tradičnej ankety Best 7 si vo februári vyslúžil aj pivot Leon Vučko, ktorý v prvom stretnutí v Moskve zaznamenal 4 góly a v domácej odvete dokonca pridal ešte o gól viac. Potreboval na to deväť striel, čo znamená stopercentnú úspešnosť. „Je to pekné, keď sa objavíte v nominácii sedmičky najlepších hádzanárov, ale úspech kolektívu je nadradený tomu individuálnemu,“ poznamenal pre oficiálnu stránku prešovského klubu Vučko, ktorého so spoluhráčmi čaká vo štvrťfinále SEHA ligy dvojzápas s chorvátskym PPD Záhreb.

Autor: SITA, Foto: seha-liga.com

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022