Načítavanie údajov ...

Repre predkadeti: Predkadeti SR sa v Bratislave otestujú proti Maďarom

V júni príde na rad sústredenie mužskej reprezentácie Slovenska pripravujúcej sa na januárové domáce majstrovstvá Európy, ale v týchto dňoch využívajú možnosti na spoločnú prípravu aj národné tímy mladších vekových kategórií. V Bratislave sa vo štvrtok zišli predkadeti (do 17 rokov) na krátkom sústredení pred medzištátnym priateľským zápasom proti maďarským rovesníkom. Zverenci trénerského dua Fernando Gurich – Pavol Polakovič odohrajú stretnutie v sobotu 29. mája od 17.00 h v športovej hale na Junáckej ulici 14 v Bratislave. V nominácii SR je dovedna osemnásť hráčov z 10 slovenských klubov.

Nominácia hádzanárskej reprezentácie predkadetov Slovenska na prípravný zápas s Maďarskom v Bratislave (29. 5.):
brankári: Bruno Lechan (Martin), Samuel Čík (Slovan Modra)
pivoti: Ivan Gdovec (ŠKP Bratislava), Maroš Varga (Tatran Prešov)
krídelníci: Adam Ďurana (MŠK Považská Bystrica), Erik Fenár, Damián Mitaľ (obaja Tatran Prešov), Sebastián Paloncy (Hlohovec), Matúš Pacek (ŠKP Bratislava)
spojky: Marko Ollári (HKM Šaľa), Jakub Androvič, Jakub Féder (obaja ŠKP Bratislava), Patrik Szathmáry (Slavoj Trebišov), Marek Roman (MŠK Považská Bystrica), Fridrich Beck (MHC Štart Nové Zámky), Michal Valigurský (Malacky/Stupava), Marko Jurkovič (Slovan Modra), Ervín Karvaš (Tatran Prešov)

Autor: slovakhandball.sk

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022