Načítavanie údajov ...

Reprezentantky SR Fiľková-Trehubová a Habánková pokračujú v Iuvente

Po prestupoch dvoch zahraničných hráčok na Zemplín – srbskej brankárky Mileny Petkovičovej a ukrajinskej spojky Iryny Kompaniecovej – zverejnila Iuventa Michalovce aj informáciu o pokračovaní spolupráce s dvoma oporami majstrovského kádra hádzanárok. Klubový web v pondelok prezradil, že na nových zmluvách sa dohodli slovenské reprezentantky Tetyana Fiľková-Trehubová a Veronika Habánková. Obe sú ľaváčky využiteľné postoch pravého krídla, resp. spojky.

„S Habánkovou a Fiľkovou-Trehubovou sme sa dohodli na ročných kontraktoch. O ich kvalitách nikto nepochybuje. Habánková patrí už dlhodobo medzi najlepšie ľaváčky v lige, Fiľková-Trehubová sa síce vlani zo začiatku trošku hľadala, čo sa po materskej prestávke dalo aj čakať, ale na konci sezóny už patrila medzi opory,“ poznamenal športový riaditeľ Iuventy Radoslav Kozlov.

Navyše, z dorastu prichádzajú do ženského družstva Bibiána Štefaniková a Michaela Štefanová. V súčasnom 16-člennom kádri úradujúceho slovenského šampióna sú tri brankárky, dve pivotky, tri ľavé krídla, po dve ľavé a stredné spojky, štyri prvé spojky, resp. krídla.

Autor: SITA , Foto: TASR

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022