Načítavanie údajov ...

RTVS odvysiela naživo domáce zápasy Tatrana Prešov v hádzanárskej SEHA Lige

Bohatá ponuka športových podujatí na obrazovkách RTVS pokračuje živými prenosmi z domácich zápasov Tatrana Prešov v prestížnej SEHA lige. V úvodnom televíznom zápase sa diváci môžu tešiť na atraktívny duel proti Vardaru Skopje, ktorý Dvojka odvysiela v nedeľu 9. septembra o 17:30.

Hráči majstrovského Tatrana Prešov si v novom ročníku SEHA ligy zmerajú svoje sily so súpermi zo Srbska, Bosny a Hercegoviny, Macedónska, Bieloruska, Chorvátska a Rumunska.

RTVS odvysiela naživo všetky domáce zápasy Tatrana Prešov z prestížnej hádzanárskej ligy. Už túto nedeľu 9. septembra o 17:30 na Dvojke sa diváci môžu tešiť na duel proti macedónskemu Vardaru Skopje. Komentátorom zápasu bude skúsený Peter Zagiba.

„Prenosy z vystúpení Tatrana vnímam ako prvý krok k tomu, aby sme vo väčšej miere dostali na obrazovky RTVS aj športy, ktoré na nej v minulosti boli zriedka,“ uviedol šéf športovej sekcie RTVS Matej Hajko.

Súboje hádzanárskej ligy budú rezonovať aj v éteri Rádia Slovensko, ktoré bude o výkonoch Tatrana informovať v pravidelnom hodinovom spravodajstve, vo všetkých Rádiožurnáloch a v športovom sumári dňa.

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022