Načítavanie údajov ...

Šanca byť súčasťou Európskeho týždňa športu 2021

Rozhýbme sa spoločne počas Európskeho týždňa športu!

Národné športové centrum (NŠC) každoročne organizuje športovú udalosť roka: Rozhýbme spoločne celé Slovensko. Výnimkou nebude ani tento rok, keď je päť národným koordinátorom Európskeho týždňa športu, ktorý sa začne už 23. a potrvá do 30. septembra 2021. Heslo je: Šport a zdravý životný štýl.

Do Európskeho týždňa športu sa môže zapojiť a spraviť niečo pre svoje zdravie môžu aj hádzanári. Ako? Stačí zaregistrovať svoje podujatie na stránke www.tyzdensportu.sk prostredníctvom registračného formulára: https://www.tyzdensportu.sk/index.php/zucastni-sa/registracia-podujatia a stať sa súčasťou veľkej európskej športovej rodiny. Do tejto výzvy sa môžu prihlásiť školy, kluby, pričom môžu napríklad usporiadať nejaký turnaj, odohrať zápasy a pod., prípadne si vymyslieť inú aktivitu. Registrácia je bezplatná a prebieha do 15. októbra 2021.

Čo všetko môžeme spolu urobiť pre šport? Podporte myšlienku #BeActive aktívnym pohybom. Dajte vedieť širokému okoliu o vami organizovanej akcii prostredníctvom projektu #BeActive. Oslávte pohyb vytvorením športovej jednoty, pretože práve tam tkvie najväčšia sila. Presvedčte všetkých, že šport je najlepšia voľba. Registrácia pomôže zviditeľniť vaše podujatie a športový zväz, klub, oddiel, atď.

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022