Načítavanie údajov ...

Šanca pre kluby a školy v projekte „Poď s nami na ME 2022 v hádzanej“

Slovenský zväz hádzanej (SZH) pripravil v súvislosti s blížiacim sa januárovým európskym šampionátom mužov projekt s názvom „Poď s nami na ME 2022 v hádzanej, s ktorým chce osloviť nielen hádzanárske kluby, ale aj školy. Cieľom projektu je prilákať čo najviac detí, žiakov a žiačok na hádzanársky sviatok Slovenska. Prihlasovať a zapojiť sa do projektu, na ktorom sa môžu zúčastniť deti do 12 rokov, sa dá dvoma rôznymi spôsobmi. Je to veľmi jednoduché. Stačí sa zapojiť a budete si môcť vychutnať atmosféru vrcholného hádzanárskeho podujatia s jeho najväčšími hviezdami.

V prípade záujmu školy, klubu je potrebné zorganizovať/zúčastniť sa na minimálne troch hádzanárskych zápasov s minimálnym počtom 10 žiakov na družstvo. Klub so žiadosťou o vstupenky na ME 2022 a zoznamom (meno, priezvisko, dátum narodenia) pošle z každého zápasu 4 fotografie s informáciou kde, kedy a o koľkej sa stretnutia odohrali.

Ak sa nemôžu školy, kluby stretnutia zúčastniť vzhľadom na pandemickú situáciu, tak stačí, ak trieda – družstvo ktoré má záujem zúčastniť sa na projekte „Poď s nami na ME 2022 v hádzanej“, pošle spoločné foto a plagát na podporu slovenského reprezentačného družstva mužov, ktorý spoločne vytvorili. Plagát bude odovzdaný nášmu národnému tímu mužov pred ME 2022.

Každá škola, klub po splnení podmienky na základe žiadosti dostane zadarmo 10 až 15 lístkov + 2 vstupenky na zápasy ME 2022 pre deti do 12 rokov a dvoch dospelých. Na základe určených pandemických pravidiel platných v Slovenskej republike musí byť doprovod kompletne zaočkovaný.

V prípade, ak vás neoslovil priamo Krajský zväz hádzanej alebo Regionálne centrum hádzanej s týmto projektom, môžete žiadosti a zoznamy, posielať najneskôr do 20. 12. 2021 na SZH na e-mail marcinova@slovakhandball.sk. Plagáty treba zasielať na adresu Slovenský zväz hádzanej, Trnavská cesta 37, 831 04 Bratislava a na obálku treba napísať „Idem s vami na ME2022“. Nezabudnite uviesť spätnú adresu a kontakt. Lístky na zápasy sa budú prideľovať podľa krajov na východ – Košice alebo na západ – Bratislava.

Autor: SZH, Foto: SZH

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022