Načítavanie údajov ...

SEHA liga prerušená

Hádzanári Tatrana Prešov plánovali po utorkovom stretnutí skupinovej fázy Európskej ligy mužov, s ktorou sa rozlúčili víťazstvom nad Pfadi Winterthur (31:27), vyraziť zo Švajčiarska do Severného Macedónska. Vo štvrtok 10. marca mali v Bitole o 18.00 h nastúpiť proti HC Eurofarm Pelister na zápas SEHA (South East Handball Association) Gazprom League. Napokon však museli zmeniť plány, keďže vedenie nadnárodnej ligy medzitým rozhodlo o prerušení 11. ročníka súťaže.

„Všetky zápasy SEHA Gazprom League sú až do ďalšieho rozhodnutia pozastavené v snahe zabezpečiť regulárnosť súťaže,“ uvádza sa v oficiálnom stanovisku po utorkovom zasadnutí exekutívy nadnárodnej ligy.

Prešovčania stihli v rámci A-skupiny SEHA ligy 2021/2022 odohrať len jeden duel, keď na palubovke chorvátskeho PPD Záhreb podľahli ešte 11. februára 26:36. Celkovo sa v aktuálnej edícii súťaže od jej začiatku vo februári doteraz uskutočnilo päť stretnutí.

Zverenci trénera Radoslava Antla tak absolvujú v tomto týždni namiesto štyroch len tri súťažné stretnutia a môžu sa sústrediť na svoje účinkovanie v Niké Handball extralige mužov, v ktorej ich najbližšie počas víkendu čakajú súboje doma s tímom nováčika Záhoráci Stupava/Malacky a na palubovke vicemajstra MŠK Považská Bystrica.

Autor: slovakhandball.sk
FOTO: seha-liga.com

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022