Načítavanie údajov ...

Základné info k 8. ročníku turnaja SOH U12

8. ročník turnaja SOH U12 v termíne od 24. do 26. júna 2022.

Turnaj Slovak Open Handball U12 2022 mladších žiakov a žiačok je otvoreným turnajom – môže sa ho zúčastniť ktorýkoľvek registrovaný aj neregistrovaný klub, bez ohľadu na umiestnenie v krajskej alebo inej súťaži. Je vyhlasovaný Slovenským zväzom hádzanej.

Súčasťou turnaja bude aj turnaj v mini hádzanej chlapcov a dievčat v kategórii U10 pod názvom Mini Open Handball.

Upozorňujeme tímy, že kvôli významnému obmedzeniu ubytovacích kapacít zo strany UNIZA (utečenci z UA), budeme musieť siahnuť aj po drahších alternatívach.

Ako sme vás už informovali, boli sme nútení navýšiť niektoré poplatky kvôli zvýšeným nákladom na ubytovanie nasledovne:

Štartovné 80 EUR/ tím

Balíček U 60 EUR/osoba

Klubom pošleme zálohové faktúry.

Všetky kluby dostanú od organizátora zálohové faktúry v týždni od 16.5. do 22.5.2022.

Žiadame prihlásené tímy, ktoré tak neurobili aby zaslali na adresu info@hadzanazilina.sk svoje súpisky v predpísanom formáte (posielam v prílohe, vložiť  pod text) do 13.5.2022. 

 Prihlásené družstvá:

Kategória A (U12 M)

1. Slovan Malá Fatra HK Žilina, 2. ŠKP Bratislava, 3. ŠK Zemplín Trebišov A, 4. TJ Sokol Cífer, 5. HSK Legends Šaľa, 6. HO TJ Slovan Modra, 7. MŠK Kysucké Nové Mesto, 8. MŠK Považská Bystrica, 9. MHC Štart Nové Zámky, 10. TJ Strojár Malacky, 11. Tatran Prešov A, 12. HK  Kúpele Bojnice, 13.Tatran Prešov B, 14. HK Agro Topoľčany, 15. HC Tatran Stupava, 16. THA Martin, 17. MHáK Martin, 18. HK Košice

Kategória B (U12 W)

1. Slovan Malá Fatra HK Žilina, 2. MHK Bytča, 3. ŠK Zemplín Trebišov, 4. ŠKP Bratislava, 5. DAC Dunajská Streda, 6. ŠA Trenčín, 7. HK Slovan Duslo Šaľa, 8. HO TJ Slovan Modra, 9. HK Slávia Partizánske, 10. HK AS Trenčín A, 11. Strojár Malacky – ŠKH Rohožník, 12. MHK Piešťany, 13. Slávia Sereď, 14. FHT Košice, 15. HK Junior Močenok, 16. MŠK Iuventa Michalovce A, 17. HC Tatran Stupava, 18.ŠK Zemplín Trebišov B, 19. HK Slovan Duslo Šaľa B, 20. HK AS Trenčín B, 21. DAC Dunajská Streda B, 22. MŠK Iuventa Michalovce B, 23. THA Martin, 24. MHáK Martin

Kategória C (U10 M)

1. Slovan Malá Fatra HK Žilina, 2. ŠKP Bratislava, 3. TJ Sokol Cífer, 4. ŠK Zemplín Trebišov, 5. HSK Legends Šaľa, 6. HO TJ Slovan Modra, 7. MŠK Kysucké Nové Mesto, 8. MHK Piešťany, 9. HO TJ Slovan Modra B, 10. HC Tatran Stupava A, 11. HC Tatran Stupava B, 12. MHáK Martin, 13. Sport Club Senec, 14. HK Košice

Kategória D (U10 W)

1. Slovan Malá Fatra HK Žilina, 2. ŠK Zemplín Trebišov, 3. ŠKP Bratislava, 4. DAC Dunajská Streda, 5. ŠA Trenčín, 6. HK Slovan Duslo Šaľa, 7. HO TJ Slovan Modra, 8. HK AS Trenčín A, 9. HK AS Trenčín B, 10. HK Slávia Partizánske, 11. Slávia Sereď, 12. ŠKP Topoľčany A, 13. ŠKP Topoľčany B, 14. MŠK Iuventa Michalovce, 15. MHK Bytča, 16. HC Tatran Stupava, 17. THA Martin, 18. MHáK Martin, 19. Sport Club Senec

Turnajový web je dostupný TU

Súpiska na stiahnutie TU

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022