Načítavanie údajov ...

Slovenky s gólmi pri víťazných rozlúčkach svojich tímov s kalendárnym rokom 2021

Hádzanári nemeckého SC DHfK Lipsko dosiahli druhú výhru za sebou, keď doma nedali šancu Erlangenu (24:16). Mužstvo asistenta trénera Miloša Puteru si v tabuľke I. bundesligy polepšilo na 8. miesto.

Víťazstvom uzavrel kalendárny rok Thüringer HC, ktorý vyhral na pôde SU Neckarsulm HC 28:26 a potvrdil 3. priečku v tabuľke I. bundesligy žien. Lýdia Jakubisová z tímu THC mala stopercentnú streľbu (3 góly), na konte tiež jednu získanú loptu a jeden dvojminútový trest.

Po prestávke sa rozbieha aj najvyššia maďarská súťaž žien. Mosonmagyaróvár si poradil s posledným Szombathelyom 37:30 a poskočil na 3. priečku. Barbora Lancz bola autorkou štyroch gólov zo šiestich striel, pričom počas takmer polhodinového pobytu na palubovke premenila oba pokutové hody. Kisvárda bez dlhodobo zranenej Veroniky Habánkovej nestačila na favorizovaný Ferencváros, ktorý domácou výhrou 25:20 potvrdil svoju 2. pozíciu. Kisvárda je ôsma.

Rostov s asistentom kouča Tomášom Hlavatým vo vyrovnanom štvrťfinále Ruského pohára napokon zdolal Togliatti tesne 33:32.

Autor: slovakhandball.sk
FOTO: mkcse.hu

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022