Načítavanie údajov ...

So Srbkami doma v Šali, odveta v Belehrade

Hádzanárky Slovenska už týždeň vedia, že posledná prekážka na ich ceste za postupom na svetový šampionát žien 2021 v Španielsku vedie cez Srbky. Už je definitívne potvrdené dejisko prvého zápasu play-off v II. fáze kvalifikácie MS, ktorý zverenky trénera Pavla Streichera odohrajú v sobotu 17. apríla od 18.00 h v Mestskej športovej hale v Šali.
„Je to dôverne známe hádzanárske prostredie reprezentačných duelov pre naše dievčatá. Máme niekoľko hráčok priamo z tamojšieho klubu, ale aj ďalšie tam odohrali veľa stretnutí. Smutné je, že to bude pred prázdnym hľadiskom. Vieme totiž, v akej atmosfére sa na šalianskej palubovke odohrávajú zápasy za prítomnosti fanúšikov. Tento fakt však musím akceptovať. Predpokladám, že aj u nášho protivníka budeme hrať bez divákov na tribúnach,“ uviedol pre slovakhandball.sk kormidelník SR Pavol Streicher.
Známe je aj miesto odvety, ktorá bude na programe v stredu 21. apríla tiež o 18.00 h v Belehrade. „Dejisko priamo v srbskej metropole je lepšia alternatíva, keďže sa tam dá letieť priamo a už sa nemusíme nikam inam presúvať a môžeme to tam v pokoji odohrať,“ dodal Streicher, ktorého doplnil marketingový riaditeľ SZH Martin Simonides: „Oba súboje so Srbskom si fanúšikovia budú môcť pozrieť v priamych televíznych prenosoch. Odvysiela ich stanica Sport 1 TV.“

Autor: slovakhandball.sk, Foto: rtl.lu

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022