Načítavanie údajov ...

SOH A MOH V ŽILINE 2021: PRÍCHODY VLAKOM TREBA NAHLÁSIŤ ORGANIZÁTOROM, TÍMY MUSIA 2. 7. DORAZIŤ DO 10.00 H

Dôležité oznamy organizátorov mládežníckeho hádzanárskeho podujatia v Žiline

Organizátori letného mládežníckeho hádzanárskeho podujatia Slovak Open Handball (SOH) vo vekových kategóriách do 12 a 14 rokov a Mini Open Handball (MOH) do 10 rokov, ktoré sa v termíne 2. – 4. júla 2021 uskutoční v Žiline, majú pre prihlásených účastníkov ďalšie dôležité informácie.

Všetky tímy, ktoré budú prichádzať do Žiliny vlakom, sa musia dostaviť do mesta pod Dubňom v piatok 2. 7. do 10.00 h. Na emailovú adresu info@hadzanazilina.sk je zároveň potrebné oznámiť čas príjazdu. V prípade neskorších príchodov nie je v silách usporiadateľa zabezpečovať odvoz do hál. Od 11.00 h bude jazdiť doprava na trase ubytovanie – hala.

Informácie o ubytovaní sú dostupné na nasledujúcich internetových stránkach: https://vd.internaty.sk (link na UNIZA) a https://www.sportovaskolaza.sk/a/skolsky-internat (link na Rosinskú cestu). Rozdelenie ubytovania pre jednotlivé tímy je k dispozícii v prílohe na konci tohto článku.

Organizátori dávajú do pozornosti aj informáciu, že v jednotlivých halách nebude možné dávať do šatní veľkú batožinu. Šatne v halách budú slúžiť výlučne na prezlečenie (rýchle prezutie a prehodenie dresu/trička), keďže sa v nich budú točiť tímy.

UBYTOVANIE_INTERNÁTY

Informácie:
https://www.hadzanazilina.sk/moh-2021-zilina/
https://slovakhandball.sk/mladez/slovak-open-handball/

Autor: slovakhandball.sk

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022