Načítavanie údajov ...

ŠŠK Prešov počas víkendu bez MOL ligy, jeho zápas v Moste odložili

Pandémia koronavírus naďalej narúša program MOL ligy v hádzanej žien 2020/2021. Po odložení troch minulotýždňových duelov (Iuventa Michalovce – DHK Zora Olomouc, TJ Sokol Písek – HC DAC Dunajská Streda, Handball PSG Zlín – HK Slovan Duslo Šaľa) sa ani v 5. kole spoločnej slovensko-českej súťaže neodohrá kompletný program. Slovenský zväz hádzanej (SZH), ktorý je poverený vedením MOL ligy, v stredu informoval o odložení ďalšieho zápasu – tentoraz plánovaného na najbližší víkend.
„Z dôvodu pretrvávajúcej situácie v súvislosti s prechodom cez hranice a zatiaľ nepotvrdenej výnimky zo strany štátnych autorít, sa stretnutie DHK Baník Most – ŠŠK Prešov, ktoré sa malo pôvodne odohrať v sobotu 26. septembra 2020 so začiatkom o 18.00 h v Moste, odkladá,“ uviedol SZH k rozhodnutiu, ktoré sprostredkoval športový sekretár Samuel Švarc.

V programe 5. kola MOL ligy zostali ešte štyri súboje, v ktorých sa stretnú tímy z rovnakých krajín a nie je potrebný prechod cez štátnu hranicu: v piatok 25. 9. HK Hodonín – Handball PSG Zlín a v sobotu 26. 9. HK Slovan Duslo Šaľa – Iuventa Michalovce, DHC Plzeň – DHC Slavia Praha a DHC Sokol Poruba – TJ Sokol Písek.

Autor: slovakhandball.sk, Foto: Denisa Kisalová

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022