Načítavanie údajov ...

Štartuje projekt TIPOS MINIHANDBALL LIGA

Slovenský zväz hádzanej v spolupráci s národnou lotériovou spoločnosťou TIPOS a.s., ktorá je generálnym partnerom SZH a hlavným partnerom mládeže SZH spúšťa projekt TIPOS Minihandball Ligy.

Základné školy sa môžu prihlasovať do projektu, ktorého cieľom je prilákať viac žiakov a žiačok základných škôl k minihádzanej a vytvoriť celoslovenskú minihádzanársku súťaž.

Každá základná škola po splnení podmienok dostane zadarmo minihádzanársku sadu, ktorá obsahuje 2 minihádzanárske bránky, 10 minihádzanárskych lôpt s logom TIPOS MHL a 20 tričiek v dvoch rôznych farbách s logom TIPOS MHL a publikáciu o minihádzanej pre učiteľa telesnej výchovy. Do projektu bude zapojených prvých 200 základných škôl, ktoré odošlú záväznú prihlášku.

TIPOS MHL sa bude hrať v dvoch vekových kategóriách – 1. + 2. ročník základných škôl a 3. + 4. ročník základných škôl.

Minimálne 10 žiakov by malo počas školského roka po obdržaní minihádzanárskej sady absolvovať aspoň jednu hodinu minihádzanej týždenne a zúčastniť sa na 2 regionálnych turnajoch TIPOS Minihandball Ligy. Víťazi regionálych turnajov postúpia na celoslovenské finále, ktoré sa uskutoční na konci školského roka.

Prihlášku do projektu TIPOS Minihandball Liga nájdete nižšie v pdf, scan vyplnenej a podpísanej prihlášky treba zasielať na e-mailovú adresu halasova@slovakhandball.sk

Do prihlasovacieho e-mailu uveďte aj kategóriu prihlasovaného družstva. Následne budú  podľa prihlásených škôl a vekovej kategórie vyžrebované regionálne turnaje.

Prihlášky je možné odosielať až do 10. Októbra 2018.

Zävazná prihláška TIPOS MHL

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022