Načítavanie údajov ...

Straňovský dohrá sezónu v Szegede

MOL-Pick Szeged predĺžil zmluvu so slovenským krídelníkom do 30. júna 2021

Martin Straňovský už nemusí riešiť svoju najbližšiu hráčsku budúcnosť, aktuálnu sezónu dohrá v tíme MOL-Pick Szeged. V septembri na začiatku súťažného ročníka 2020/2021 zamieril do klubu maďarského účastníka Ligy majstrov, s ktorým sa vtedy dohodol na pôsobení do konca tohto kalendárneho roka. Tri dni pred jeho uplynutím zverejnil Szeged informáciu, že slovenského krídelníka s bohatými klubovými i reprezentačnými skúsenosťami si zmluvne zaviazal do 30. júna 2021.

„S Martinom sme boli spokojní a veľmi ho potrebujeme aj v ďalšej časti, takže sme s ním predĺžili kontrakt a môžeme s ním počítať do konca aktuálnej sezóny,“ vyhlásil šéf MOL-Pick Szeged Bence Kiss.

Tridsaťpäťročný ľavý krídelník je rád, že môže pokračovať v druhom družstve tabuľky najvyššej maďarskej súťaže a 6. tíme A-skupiny Ligy majstrov.

„Už keď som prišiel do Szegedu, tak som povedal, že život mi ponúkol obrovskú príležitosť, keď sa mi ozval jeden z najlepších európskych klubov, aby som mu pomohol. Dostal som sa na skvelé miesto, ocitol som sa vo vynikajúcej spoločnosti, takže som s radosťou podpísal polročné predĺženie zmluvy. Už sa neviem dočkať, keď od januára opäť začneme pracovať a položíme základy toho, vďaka čomu môžeme byť ešte kvalitnejší a môžeme dosiahnuť ešte lepšie výsledky. Dúfam, že už čoskoro sa budú môcť vrátiť do hľadiska aj fanúšikovia, pretože veľmi túžim zahrať si aj pred ich zrakmi a zažiť atmosféru, ktorou je naša športová hala povestná,“ uviedol pre klubový web novozámocký rodák.

Autor: slovakhandball.sk, Foto: https://www.facebook.com/pickhandball/

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022