Načítavanie údajov ...

Súrodenecká výmena Mažárovcov, Tomáš do Hlohovca, Samuel späť v Šali

Hádzanár Samuel Mažár sa po dvoch rokoch sa vracia do HKM Šaľa. Tridsaťsedemročná univerzálna spojka prichádza k Váhu opäť z HC Sporta Hlohovec, kam zamieril v polovici sezóny 2016/2017 z bratislavského ŠKP. Zaujímavosťou je, že opačným smerom, teda do Šale do Hlohovca, išiel teraz v lete jeho starší brat – pivot Tomáš Mažár.

Samuel Mažár, ktorý je aktuálne v poradí už siedmou posilou šalianskeho družstva (predtým Andrej Petro, Stanislav Pľasun, Gabriel Hricišon, Ivan Tymoščuk, Filip Šátek, Rares-Marian Fodorean, pozn.), prispel v sezóne 2015/2016 pri zisku extraligového bronzu tímu HKM.

Počas svojej hráčskej kariéry pôsobil v kluboch Slovan Bojnice, HK Topoľčany, HK 47 Trnava, MŠK Považská Bystrica, Tatran Prešov, HC Štart Nové Zámky, HC Sporta Hlohovec, HKM Šaľa a ŠKP Bratislava.

Funkcionári HKM ešte s doĺňaním kádra neskončili. Denník Šport vo štvrtok informoval, že na budúci týždeň pricestuje do Šale 21-ročný bieloruský brankára Pavel Miškevič z SKA Minsk. Navyše, od začiatku prípravy trénuje s mužstvom trénera Jána Kolesára aj bývalý mládežnícky reprezentant SR Michal Martin Konečný. Jeho príchod z HC Sporta Hlohovec ešte nie je dotiahnutý.

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022