Načítavanie údajov ...

Súťaž „Zamakaj si, porovnaj sa“ na sociálnych sieťach SZH o 8 vstupeniek na prestížne zápasy EURO CUP

Hádzanárske palubovky sú síce zavreté a dnes padol aj definitívny verdikt ohľadom ukončenia sezóny 2019/2020, na sociálnych sieťach Slovenského zväzu hádzanej však máte jedinečnú možnosť zacvičiť si, porovnať sa s ostatnými vrátane slovenských hádzanárskych reprezentantov a reprezentantiek a navyše aj vyhrať vstupenky na domáce zápasy mužskej reprezentácie v prestížnom EURO CUP, ktoré odohráme v hokejových arénach v Bratislave a v Košiciach a to proti Maďarsku a finalistom majstrovstiev Európy v roku 2020 Španielsku a Chorvátsku.

Súťažíme od 29. marca do nedele 12. apríla v 4 kategóriách: sila, koordinácia, vytrvalosť, šikovnosť. Vaše videá nám posielajte do správy na facebooku a instagrame alebo ich označte vo vašom príspevku (nie príbehu) hashtagom #zostavamdoma alebo označením @slovakhandball. V prvých troch kategóriách uverejníme vždy aktuálne najlepšieho a v kategórii šikovnosť uverejníme všetky videá a vyhrá video s najväčším počtom lajkov na facebooku.

Pravidlá:

Kategória Sila – natočte video, koľko zhybov na hrazde až do vystretia lakťov dokážete spraviť bez prerušenia

Kategória Koordinácia – natočte video, koľko „vajec“ bez prerušenia dokážete spraviť na švihadle

Kategória Vytrvalosť – natočte video, koľko brušákov dokážete spraviť v čase 1 minúty. Po každom brušáku sa musíte ísť celým chrbtom až po zem, chodidlá môžete mať zapreté. Pri brušáku musíte ísť striedavo ľavým lakťom k pravému kolenu a zasa naopak. Do videa neskôr priložíme minútovú časomieru.

Kategória Šikovnosť – natočte na video váš najlepší trik, pri ktorom použijete ruky a akúkoľvek loptu, lopty alebo loptičky

Podrobnosti nájdete aj v priloženom inštruktážnom videu, cez týždeň budeme postupne postovať aj videá slovenských hádzanárskych reprezentantov a reprezentantiek, s ktorými sa tak môžete porovnať.

Porovnajte sa napríklad s kapitánom mužskej reprezentácie Ľubomírom Ďurišom:

Zamakaj si a porovnaj sa s Ľubomírom Ďurišom. Dokážeš za jednu minútu spraviť viac brušákov ako kapitán mužskej reprezentácie? Ak áno, pošli nám video do správy alebo nás označ @slovakhandball alebo #hadzanadoma a ak budeš na konci najlepší, vyhrávaš 2 vstupenky na prestížny domáci zápas hádzanárskeho turnaja EURO CUP.

Gepostet von Slovak Handball Federation am Sonntag, 29. März 2020

Inštruktážne video:

SÚŤAŽ "Zamakaj si, porovnaj sa" o 4 x 2 vstupenky na zápas EURO CUP na Slovensku podľa výberu

SÚŤAŽ "Zamakaj si, porovnaj sa" o 4 x 2 vstupenky na zápas EURO CUP na Slovensku podľa výberuSúťažíme od dnes 29. marca do nedele 12. apríla v 4 kategóriách: sila, koordinácia, vytrvalosť, šikovnosť. Vaše videá nám posielajte do správy na facebooku a instagrame alebo ich označte vo vašom príspevku (nie príbehu) hashtagom #zostavamdoma alebo označením @slovakhandball. V prvých troch kategóriách uverejníme vždy aktuálne najlepšieho a v kategórii šikovnosť uverejníme všetky videá a vyhrá video s najväčším počtom lajkov na facebooku.Pravidlá:Kategória Sila – natočte video, koľko zhybov na hrazde až do vystretia lakťov dokážete spraviť bez prerušeniaKategória Koordinácia – natočte video, koľko "vajec" bez prerušenia dokážete spraviť na švihadleKategória Vytrvalosť – natočte video, koľko brušákov dokážete spraviť v čase 1 minúty. Po každom brušáku sa musíte ísť celým chrbtom až po zem, chodidlá môžete mať zapreté. Pri brušáku musíte ísť striedavo ľavým lakťom k pravému kolenu a zasa naopak. Do videa neskôr priložíme minútovú časomieru.Kategória Šikovnosť – natočte na video váš najlepší trik, pri ktorom použijete ruky a akúkoľvek loptu, lopty alebo loptičkyPodrobnosti nájdete aj v priloženom inštruktážnom videu, cez týždeň budeme postupne postovať aj videá slovenských hádzanárskych reprezentantov a reprezentantiek, s ktorými sa tak môžete porovnať

Gepostet von Slovak Handball Federation am Sonntag, 29. März 2020

Autor: slovakhandball.sk

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022