Komisia rozhodcov a delegátov

Slovnaft Handball Extraliga 2018/2019

XA-01 Modra – Šaľa, Cipov – Klus, Čech

XA-02 Cipov-Klus Podlucký

XA-03, NZ-HC,Oťapka-Zubo, Karlubík

XA-04 TO-SKP Gabris-Veselka, Dvorsky

XA-05 Daňo-Sabol Molnár

XA-06 TO-Modra Balogh-Klimko Rudinský

XA-07 Piešťany-Prešov Bačík-Nygy, Jahodka

XA-8 Sala -Malacky Otapka-Zubo, Rancik

XA-09 SKP BA-Hlohovec Badura-Ondogrecula, Stasova

XA10 PB-NZ Budzák-Záhradník, Beňo

XA-11 PO-SA Gedeon-Palovčák Šubák

XA-12 N.Zamky-Piestany Gabris-Veselka Fuleova

XA-13 Modra -SKP BA Cibere-Richvalsky Stasova

XA-14 Hlohovec – P. Bystrica , Cibere- Richvalský Nedorost

XA-15 MA-TO Haščík-Sivák Podlucký

XA-16 ŠKP-PB Balogh-Klimko Podlucký

XA-17 PN-HC Budzák-Záhradník Ondogrecula

XA-18 Šaľa-N.Zámky Badura – Ondogrecula, Beňo

XA-19 Modra -Malacky Hascik-Sivak, Rancik

XA-20 Topoľčany – Prešov Brunovský – Čanda, Čech

XA-21 Malacky – SKP Bačík- Nagy, Nedorost

XA-22 N.Zamky-Topolcany Gabris-Veselka Fuleova

XA-23 Prešov -Modra, Cipov-Klus Barborík

XA-24 PB – PN Gedeon-Palovčák Ondogrecula

XA-25 HC-ŠA Oťapka-Zubo Pokorný

XA-26 ŠKP-Piešťany Daňo-Sabol Šubák

XA-27 ŠA-PB Daňo-Sabol Šubák

XA-28 Topoľčany-Hlohovec Gedeon-Palovčák Kalaninová

XA-29 Modra -N. Zámky Nagy-Bačík Stasova

XA-30 Malacky-Prešov Gedeon-Palovčák Kalaninová

XA- 31 N. Zamky -Malacky Gabris- Veselka Rancik

XA-32 PO-ŠKP Cibere-Richvalský Molnár

XA-33 P.Bystrica-Topoľčany Hašščík-Sivák Barborík

XA-34 Piešťany-Šaľa Baďura-Ondogrecula Jahodka

XA-35 HC-Modra Bacik-Nagy, Dvorsky

XA-36 ŠKP-ŠA Oťapka-Zubo Podlucký

XA-37 PO – NZ Cipov-Klus Ondogrecula

XA-38 Topolčany – Piešťany Badura – Ondogrecula, Beňo

XA-39 Modra-P.Bystrica Budzak-Zahradnik Fuleova

XA-40 Malacky-Hlohovec Hascik-Sivak, Rancik

XA-41 Piešťany-Modra Haščík-Klimko Podlucký

XA-42 NZ-SKP Otapka-Zubo, Dvorsky

XA-43 HC-Presov Rudinsky-Mandak Karlubík

XA-44 Šaľa-Topoľčany Daňo-Sabol Kalaninová

XA-45 PB – Malacky Gedeon-Palovčák Ondogrecula

XB-01 ŠKP BA – Topoľčany Gabriš -Veselka Stašova

XB-02 Sala -Modra Cibere-Richvalsky Rancik

XB-03 Hlohovec -N.Zámky Badura – Ondogrecula, Beňo

XB-04 Piešťany-Malacky Cibere-Richvalský Jahodka

XB-05 P.Bystrica-Prešov Budzák-Záhradník Barborík

XB-06 MA – ŠA Cipov-Klus Šubák

XB-07 Modra-Topolcany Hascik-Sivak Fuleova

XB-08 HC-ŠKP Cipov-Klus Šubák

XB-09 Prešov-Piešťany Daňo-Vydra Kalaninová

XB-10 NZ-PB Budzák-Záhradník Podlucký

XB-11 Topolčany – Malacky Gabriš- Veselka Nedorost

XB-12 P.Bystrica-Hlohovec Budzák-Záhradník Barborík

XB-13 Šaľa – Prešov Oťapka – Zubo Čech

XB-14 ŠKP – Modra Bačík – Nagy Mi. Čech

XB-15 PN-NZ Klimko-Sivák R. Pokorný

XB-16 N.Zamky-Sala Badura-Ondogrecula Fuleova

XB-17 Malacky – Modra Haščík – Sivák Nedorost

XB-18 HC-PN Gabris-Veselka Dvorsky

XB-19 PB-ŠKP Oľapka-Zubo Ondogrecula

XB-20 PO-TO Daňo-Vydra Molnár

XB-21 TO-NZ Budzák-Záhradník Karlubík

XB- 22 SKP BA -Malacky Otapka-Zubo Rancik

XB- 23 Modra – Prešov Haščík – Sivák Čech

XB-24 Piešťany-P.Bystrica Bačík-Nagy Mi. Beňo

XB-25 SA-HC Gabriš-Veselka Rudinský

XB-26 -Piešťany-ŠKP Budzák-Záhradník Jahodka

XB-27 P. Bystrica -Sala Mandák – Rudinský Nedorost

XB-28 HC-TO Cipov-Klus Ondogrecula

XB-29 PO-MA Gedeon-Palovčák Šubák

XB-30 NZ-Modra Gedeon-Palovcak Dvorsky

XB-31 SKP BA-Presov Bacik-Nagy Fuleova

XB-32 TO-PB Haščík-Sivák Podlucký

XB-33 SA-PN Baďura-Ondogrecula Karlubík

XB-34 Modra-Hlohovec Daňo-Sabol Barborík

XB-35 Malacky – Nové Zámky Budzák – Záhradník Čech

XB-36 SA-ŠKP Haščík-Sivák Rudinský

XB-37 PN-TO Baďura-Rudinský Podlucký

XB-38 NZ-PO Budzak- Zahradnik Dvorsky

XB-39 Hlohovec – Malacky Oťapka – Zubo Čech

XB-40 P.Bystrica-Modra Cipov-Klus Beňo

XB-41 Modra-Piestany Mandak-Rudinsky Dvorsky

XB-42 ŠKP BA – Nové Zámky Baďura-Ondogrecula Stašová

XB-43 Malacky – Považská Bystrica Oťapka – Zubo Čech

XB-45 TO-SA Brunovsky-Canda Rudinský

XB-46 PO – HC Gedeon-Palovčák Molnár

XC-01 ŠA-PN Budzák-Záhradník Pokorný

XC-02 PO-NZ Daňo-Vydra Šubák

XC-03 PB-TO Haščík-Sivák Ondogrecula

XC-04 PN-TO Mandák-Rudinský Rančík

XC-06 PO-ŠA Cipov-Klus Rančík

XC-07 PO – PN Daňo-Vydra Ondogrecula

XC-08 P.Bystrica -Šaľa Brunovský-Čanda Beňo

XC-09 TO-NZ Haščík-Sivák Pokorný

XC-10 Piestany-N.Zamky Cipov-Klus Rancik

XD-11 Topoľčany- Šaľa Balogh – Klimko Nedorost

XC-12 PO-PB Haščík-Sivák Pokorný

XE-01 ŠKP – Malacky Bačík – Nagy Mi. Čech

XE-02 HC-Modra Manek-Majstrík Podlucký

XE-03 Malacky- Modra Gedeon-Palovčák Stašová

XE-04 SKP-HC Otapka- Zubo Dvorsky

XC-13 PO-PN Cibere-Richvalský Pokorný

XC-15 NZ-SA Gedeon-Palovčák Karlubík

XD-14 PO – TO Majstrík-Manek Ondogrecula

XC-05 NZ-PB Budzak- Zahradnik Dvorsky

XD-01 Piešťany-Šaľa Cipov-Klus Barborík

XD-02 NZ-PO Budzak-Zahradni Karlubik

XD-03 Topoľčany- Pov. Bystrica Balogh – Klimko Nedorost

XE-05 Bačík-Nagy Pokorný

XE-06 Modra – ŠKP BA Haščík- Sivák R Stašová

XD-04 Topoľčany-Piešťany Baďura – Ondogrecula Čech

XD-05 PB-NZ Brunovský-Čanda Podlucký

XC-06 SA-PO Mandak- Rudinsky Dvorsky

XD-07 Piešťany – Prešov Gabriš – Veselka Čech

XD- 08 Sala-P. Bystrica Budzak-Zahradnik Rancik

XD-09 NZ-TO Balogh-Klimko Karlubik

XF-01 Malacky – ŠKP BA Haščík – Sivák R. Stašová

XF-02 Modra-HC Oťapka-Zubo Karlubík

XC-14 TO-PO Majstrík-Manek Karlubík

XD-15 Šaľa – Nové Zámky Balogh -Klimko Nedorost

XF-06 ŠKP-Modra Bačík-Nagy Podlucký

XF-05 Malacky-Hlohovec Budzak-Zahradnik Rancik

XG-01 Prešov -N.Zámky Baďura-Ondogrecula Barborík

XH-01 PB-ŠA Brunovský-Čanda Ondogrecula

XK-01 Piešťany-Hlohovec Brunovský-Čanda Jahodka

XK-02 Topolcany-SKP Bratislava Hascik-Sivak R. Fuleova

XG-02 N. Zamky-Presov Budzak-Zahradnik Rančík

XH-02 Šaľa – P. Bystrica Mandák-Rudinský Stašová

XG-3 Presov-N. Zamky Hascik-Sivak Rancik

XH-03 PB-SA Otapka Zubo Dvorsky

XK-03 Hlohovec- SKP Gabris-Veselka Nedorost

XK-04 PN-TO Majstrik-Manek Pokorný

XH-04 SA-PB Haščík-Sivák Rudinský

XK-06 SK BA – Piestany Budzak-Zahradnik Fuleova

XK-05 Topoľčany – Hlohovec Baďura-Ondogrecula Čech

XL-01 Hlohovec-Piešťany Bačík-Nagy Jahodka

XL-02 SKP- Topolcany Gabris-Veselka Nedorost

XM-01 PO-PB Budzák-Záhradník Ondogrecula, Rančík

XN-01 SA-NZ Dano-Sabol Dvorsky

W-169 PO-MI Gedeon-Palovčák Podlucký Čech

W-173 Sala-Banovce Majstrik-Manek Fuleova

XM-02 PB-Presov Rudinsky-Mandak Karlubík Ondogrecula

XN-02 NZ-ŠA Brunovský – Čanda Podlucký Čech

XL-05 Hlohovec – Topoľčany Oťapka – Zubo Čech

XL-06 PN-ŠKP Haščík-Sivák Karlubík

Slovenský Pohár mužov 2018/2019

SPM-08 Levoča-Prešov Cibere-Richvalský Kalaninová

SPM-09 P.Bystrica-N.Zámky Oťapka-Zubo Beňo

SPM-10 SKP BA-HKM SALA Budzak-Zahradnik Rančík

SPM-11 HC-TO Mandák-Rudinský Pokorný

XD-10 N.Zamky-Piestany Hascik-Sivak R. Fuleova

XC-11 SA-TO Gabris- Veselka Dvorsky

XD-12 P.Bystrica-Prešov Budzák-Záhradník Ondogrecula

XF-03 Modra-Malacky Mandák – Rudinský Čech

XF-04 Hlohovec- SKP Balogh -Klimko Nedorost

XD-13 Piešťany-P. Bystrica Oťapka-Zubo Jahodka

XN-03 Šaľa -N.Zámky Baďura-Ondogrecula Barborík

XM-03 Prešov – Pov. Bystrica Daňo – Sabol Čech Rudinský

XL-04 Topoľčany-Piešťany Gabriš-Veselka Jahodka

XL-03 SKP BA-Hlohovec Balogh-Klimko Rancik

MOL Liga 2018/2019

W-02 MI-ŠA Baďura -Ondogrecula, Barborík

W-05 Bánovce – Zlín , Haščík- Sivák, Nedorost

W-10 ŠŠK Prešov-SHK Veselí nad Moravou Gedeon-Palovčák Kalaninová

W-11 SA-Most Mandák-Rudinský Dvorsky

W-13 MI-Poruba Daňo-Sabol Molnár

W-16 Bánovce nad Bebravou-Prešov, Cipov-Klus, Barborík

W-22, Šaľa-Bánovce Gábriš-Veselka, Karlubík

W-24 MI-Most Cipov-Klus Molnár

W-27 Banovce – Olomouc Oťapka- Zubo, Nedorost

W-33 Šaľa – Slávia Brunovský – Čanda, Čech

W-35 MI-BN Daňo-Sabol Molnár

W-38 BN-Most Budzák-Záhradník Podlucký

W-46 Michalovce-Slavia Buzdak-Zahradnik Rančík

W-44 Šaľa- Písek Bačík-Nagy Mi. Beňo

W-49 Bánovce – Poruba Haščík-Sivák Pokorný

W-54 Prešov – Šaľa, Cipov-Klus, Barborík

W-60 Bánovce- Plzeň Haščík-Sivák R. Beňo

W-65 PO-MI Gedeon-Palovčák Kalaninová

W-66 Sala-Olomouc Mandak-Rudinsky Rančík

W-68 ŠA – MI Baďura-Ondogrecula Podlucký

W-69 PO-Most Cipov-Klus Molnár

W-75 Bánovce- Písek Gábriš-Veselka Nedorost

W-78 MI-Olomouc Daňo-Vydra Šubák

W-81 ŠA-Veselí Oťapka-Zubo Pokorný

W-82 PO – Bánovce Cibere-Richvalský Kalaninová

W-88 Bánovce-Šaľa Klimko-Balogh Podlucký

W-92 Iuventa- SHK Veselí nad Moravou Cipov-Klus Kalaninová

W-94 Šaľa-Plzeň Bočáková-Jánošíková Podlucký

W-95 Prešov – Praha Cibere-Richvalský Barborík

W-98 PO-Zlín Gedeon-Palovčák Šubák

W-101 Bánovce-Michalovce Majstrík-Manek Jahodka

W-105 MI-Plzeň Daňo-Vydra Molnár

W-107 SA-Zlín Cibere-Richvalský Podlucký

W-108 ŠŠK Prešov-Sokol Písek Bočáková-Jánošíková Kalaninová

W-87 PO-Plzeň Gedeon-Palovčák Šubák

W-123 MI – Písek Majstrík-Manek Ondogrecula

W-109 PO-Poruba Cibere-Richvalský Molnár

W-114 Bánovce- Veselí Gabriš- Veselka Beňo

W-118 MI – Zlín Daňo-Sabol Molnár

W-120 SA-PO Kliestikova-Janosikova Dvorsky

AW-121 Šaľa-Poruba Majstrik-Manek Karlubik

W-122 ŠŠK Prešov-Olomouc Cibere-Richvalský Kalaninová

W-128 Bánovce-Slávia Praha Gabriš-Veselka Jahodka

W-131 MI-PO Daňo-Sabol Molnár

W-151 MI-Bánovce Daňo-Sabol Molnár

W-152 ŠA-PO Mandák-Rudinský Podlucký

W-153 Michalovce-Bánovce nad Bebravou Baďura – Ondogrecula Barborík

W-154 Šaľa-Prešov Oťapka-Zubo Karlubik

W-158 ŠŠK Prešov-Šaľa Cibere-Richvalský Kalaninová

W-156 Presov-Sala Hascik-Sivak Rancik

W-155 Bánovce-MI Bočáková-Jánošíková Rudinský

W-167 Michalovce-Prešov Brunovský-Čanda Karlubik, Rudinský

W-172 BN-ŠA Bočáková-Jánošíková Podlucký

W-168 Iuventa-ŠŠK Prešov Mandák-Rudinský Kalaninová,Rudinský

Slovenský Pohár žien 2018/2019

SPZ-03 Inter BA-SSK Presov Majstrik-Manek Rančík

SPZ-04 Stupava – BN Gabriš-Veselka Podlucký

SPZ-05 Sereď-SA Bačík-Nagy Karlubík

Ostatné ligy 2018/2019

Hodnotenia výkonov rozhodcov 2017/2018

Spoločný poriadok rozhodcov a delegátov, výklad pravidiel, hodnotiace hárky, odmeňovanie rozhodcov a delegátov

Najnovšie news