Načítavanie údajov ...

Hodnotenia KRaD 2021/2022

Niké Handball Extraliga 2021/2022

XA-01 BA-TO Nagy-Zubo Jahodka

XA-02 Bojnice-NZ Budzak-Zahradnik Rancik

XA-03 PO-HK KE Ciber-Bednár Nemčíková

XA-04 PB-Záhoráci Manek-Sivák R. Ondogrecula

XA-05 Hlohovec – CROWS Nagy Michal – Zubo Čech

XA- 06 Sala – Modra Haščík- Oťapka Nedorost

XA-07 Topolcany-Modra Palovčak-Richvalský Nedorost

XA-08 CROWS Košice – HKM Šaľa Haščík-Oťapka

XA-09 Zahoraci-Hlohovec Palovcak-Richvalsky Fuleova

XA-10 HK Košice – MŠK P.Bystrica Haščík-Oťapka Gedeon

XA-11 NZ-PO Gabriš-Veselka Rudinský

XA-12 ŠKP-Bojnice Majstrík-Manek Šubák

XA-13 Bojnice-Topoľčany Gabriš-Veselka Čech

XA-14 PO-ŠKP Bednár-Richvalský Šubák

XA-15 Pov. Bystrica-Nové Zámky Klimko- Balog Nedorost

XA-16 Hlohovec-HK Kosice Svarc-Adamkovic Fuleova

XA-17 Sala-Stupava Mich. Nagy-Zubo Rancik

XA-18 Modra-Crows KE Haščík-Oťapka Pokorný

XA-19 TO-KE Crows R.Sivak-Haščík Karlubík

XA-20 Záhoráci-Modra Daňo – Sabol Čech

XA-21 HK KE-ŠA Palovčák-Richvalský Šubák

XA-22 N. Zamky-Hlohovec Ma. Nagy-Papaj Rancik

XA-23 ŠKP-PB Adamkovič-Švarc Stašová

XA-24 Bojnice-Prešov Daňo-Sabol Pokorný

XA-25 Tatran- Topoľčany Daňo-Sabol Nemčíková

XA-26 PB-Bojnice Gábriš-Veselka Ondogrecula

XA-27 HC-ŠKP Mandák-Rudinský Karlubík

XA-28 Sala – NZ Baďura – Ondogrecula Nedorost

XA-29 HaO TJ Slovan Modra-HK Kosice Nagy Ma.-Papaj Fuleova

XA-30 Crows Košice-Záhoraci Malacky Bednár -Cibere V. Gedeon

XA-31 Topoľčany-Záhoráci Stupava,Malacky Haščík-Oťapka Pokorný

XA-32 HK KE-Crows KE Cipov-Klus Ondogrecula

XA-33 MHC Start Nove Zamky – HaO TJ Slovan Modra Sivak B.-Sivak R. Fuleova

XA-34 SKP BA-Sala Mi. Nagy-Zubo Rancik

XA-35 Bojnice – Hlohovec Budzák-Záhradník Čech

XA-36 PO-PB Balogh-Klimko Karlubík

XA-37 PB-TO Haščík-Oťapka Jahodka

XA-38 Hlohovec-Prešov Manek-Majstrík Nedorost

XA-39 HK ŠAĽA-BOJNICE Klimko-Balog Gedeon

XA-40 HaO TJ Slovan Modra-SKP Bratislava Badura-Ondogrecula Fuleova

XA-41 Crows KE-NZ Klus-Vydra Nemčíková

XA-42, Záhoráci Stupava_Malacky- HK Košice, Veseleka, Gábriš, Podlucký

XA-43 TO-KE Nagy-Zubo Jahodka

XA-44 Nové Zámky – Záhoráci Majstrík-Manek Čech

XA-45 SKP BA-KE Crows Gabris-Veselka Rancik

XA-46 Bojnice-Modra Sivák-Sivák Podlucký

XA-47 Tatran PO-Šaľa Daňo-Sabol Nemčíková

XA-48 PB-HC Mandák-Rudinský Ondogrecula

XA-49 Hlohovec-Topoľčany Gabriš-Veselka Stašová

XA-50 SA-PB Budzák-Rudinský Karlubík

XA-51 Modra-Presov Adamkovic-Hascik Dvorsky

XA-52 KE Crows-Bojnice Cibere-Klus Šubák

XA-53 Stupava-ŠKP BA Baďura-Ondogrecula Jahodka

XA-54 HK Košice-N.Zámky Palovčák-Richvalsky Gedeon

XA-55 Topoľčany-Nové Zámky Palovčák-Richvalský Pokorný

XA-56 ŠKP BA-HK Košice Gabriš-Veselka Stašová

XA-57 Bojnice- Záhoráci Klimko-Balogh Podlucký

XA-58 PO- Crows KE Sabol-Vydra Gedeon

XA-59 PB-Modra Palovčák-Richvalský Jahodka

XA-60 Hlohovec-ŠaĽa Sivák-Sivák Nedorost

XA-61 Šaľa-Topoľčany Nagy ml.-Papaj Pokorný

XA-62 Modra- Hlohovec Budzák-Zahradník Nedorost

XA-63 C.Košice – P.Bystrica Haščík-Manek Gedeon

XA-64 Stupava-Presov Adamkovic-Svarc Rancik

XA-65, HK Košice – Bojnice, Z. Oťapka – A. Majstrík, L. Podlucký

XA-66 NZ-SKP Sivak-Sivak Dvorsky

XA-67 TO-SKP Nagy ml.-Nagy Mi Dvorsky

XA-68 N. Zámky-Bojnice Veselka-Gábriš Podlucký

XA-69 HK Košice-Tatran Prešov Balogh-Klimko Nemčíková

XA-70 Zahoraci-PB Budzak-Zahradnik Dvorsky

XA-71 Kosice Crows-HC SPORTA Hlohovec Palovcak-Richvalsky Fuleova

XA-72 Modra-ŠA Haščík-Oťapka Šubák

XA-73 HaO TJ Slovan Modra-HK Agro Topolcany Budzak-Zahradnik Fuleova

XA-74, SA-Crows, Adamkovic-Svarc, Karlubik

XA-75 HC-Zahoraci Manek-Majstrik Dvorsky

XA-76 PB-HK KE Cipov-Klus Ondogrecula

XA-77 PO-NZ Bednár-Richvalský Šubák

XA-78 Bojnice-ŠKP BA Gabriš-Veselka Stašová

XA-79 TO-Bojnice Nagy ml.-Papaj Dvorsky

XA-80 ŠKP BA-Tatran Prešov Adamkovič-Švarc Stašová

XA-81 NZ-PB Sivak-Sivak Rancik

XA-82 HK Košice-Sporta Hlohovec Haščík-Majstrík Podlucký

XA-83 Zahoraci-SA Balogh-Klimko Karlubik

XA-84 CROWS – Modra Manek-Oťapka Čech

XA-85 CrowsKE-TO Cibere-Bednár Šubák

XA-86 Modra-Záhoráci Haščík-Oťapka Čech

XA-87 Šaľa-Košice HK Budzák-Záhradník Rudinský

XA-88 HC-NZ Gábriš-Veselka Karlubík

XA-89 PB-ŠKP BA Mandák-Rudinský Ondogrecula

XA-90 Tatran PO-Bojnice Daňo-Sabol Nemčíková

XA-91 Topolcany -Presov Manek-Majstrík Nedorost

XA-92 Bojnice-P.Bystrica Gábriš-Veselka Pokorný

XA-93 ŠKP-Hlohovec Nagy ml.-Papaj Čech

XA-94 NZ-SA Balog-Klimko Dvorsky

XA-95 HK KE-Modra Palovčák-Richvalský Šubák

XA-96 Záhoráci -Crows KE Budzák-Švarc Podlucký

XA-97 Záhoráci-Topoľčany Budzák-Gábriš Podlucký

XA-99 Modra-NZ Baďura-Budzák Jahodka

XA-101 Hlohovec-Bojnice Hoz-Riloba Rancik

XA-102 PB-PO Cipov-Klus Ondogrecula

XA-103 TO-PB Sivak-Sivak Rancik

XA-104 PO-HC Cipov-Klus Gedeon

XA-105 Bojnice-Šaľa Adamkovič-Švarc Čech

XA-106 ŠKP BA-Modra Manek-Majstrík Stašová

XA-108 HK KE-Záhoráci Bedná-Cibere Šubák

XA-109 HK Košice-Topoľčany Palovčák-Richvalsky Gedeon

XA-110 Záhoráci-NZ Majstrík-Manek Čech

XA-112 Slovan Modra-Kúpele Bojnice Haščík-Oťapka Podlucký

XA-113 SA-PO Adamkovic-Svarc Dvorsky

XA-114 HC-PB Klimko-Sivák R. Karlubík

XA-115 TO-HC Haščík-Oťapka Jahodka

XA-116 PB-ŠA Daňo-Sabol Ondogrecula

XA-117 PO-Modra Palovčák-Richvalský Šubák

XA-119 ŠKP BA-Záhoraci Mandák-Rudinský Stašová

XA-120 NZ-HK KE Sivák-Sivák Podlucký

XA-121 Nové Zámky – Topoľčany Balogh-Klimko Čech

XA-122 HK KE-ŠKP Fuleova

XA-123 Záhoraci-Bojnice Manek-Majstrík Stašová

XA-125 Modra-PB Haščík-Mi.Nagy Karlubík

XA-126 SA-HC Nagy ml.-Papaj Dvorsky

XA-127 TO-ŠA Cipov-Klus Pokorný

XA-128 Hlohovec-Modra Sivák-Sivák Nedorost

XA-130 PO-Záhoráci Bednár-Cibere Gedeon

XA-131 Bojnice-HK Košice Zahradník-Budzák Podlucký

XA-132 ŠKP-NZ Hoz-Riloba ESP Stašová

XB-01 Tatran-Bojnice Palovčák-Vydra Nemčíková

XC-01 Košice-Modra Cibere-Bednar Gedeon

XD-01 PB-NZ Daňo-Sabol Ondogrecula

XE-01 Hlohovec-SKP BA Badura-Budzak Rancik

XF-02 Topolcany-Zahoraci Zubo-Nagy Nedorost

XB-02 Bojnice-Prešov Veselka-Gábriš Podlucký

XC-02 Modra-KE Badura-Mandak Dvorsky

XD-03 NZ-PB Haščík-Oťapka Rudinský

XE-04 ŠKP-HC Budzak-Zahradnik Fuleova

XF-01 Po-HC Budzak-Zahradnik Podlucký

XF-02 HC-PO Badura-Ondogrecula Dvorsky

XF-03 Tatran PO-Hlohovec Daňo-Sabol Nemčíková

XF-04 Šaľa – Topoľčany Manek – Sivák R. Čech

XF-06 Zahoraci-HKM Sala Budzak-Zahradnik Fuleova

XF-08 Záhoráci-Topoľčany Gábriš-Veselka Podlucký

XF-10 TO-Šaľa Nagy Mi.-Zubo Jahodka

XF-12 SA-Zahoraci Balog-Klimko Dvorsky

XH-01 HK Košice-P.Bystrica Mandak-Rudinský Gedeon

XH-02 PB-KE Haščík-Oťapka Karlubík

XH-03 KE-PB Cipov-Klus Šubák

XH-04 PB-HK KE Mandák-Rudinský Ondogrecula

XH-05 HK Košice-P.Bystrica Haščik-Oťapka Gedeon Rančík

XK-01 Prešov-Košice Baďura-Ondogrecula Čech Fuleová

XK-02 HK Košice-Tatran PO Budzák-Záhradník Nemčíková Rančík

XK-03 Tatran Prešov-HK Košice Daňo-Sabol Nemčíková

XL-01 ŠKP-Bojnice Majstrík-Manek Čech

XL-01 PB-HC Gabris-Veselka Dvorsky

XL-02 Nové Zámky-Modra Sivák-Haščík Stašová

XL-02 HC-PB Cipov-Klus Gedeon

XL-03 Bojnice-Modra Nagy ml.-Papaj Pokorný

XL-03 PB-HC Haščík-Oťapka Ondogrecula

XL-04 ŠKP BA-NZ Bohuniczky-Szerencses Rancik

XL-05 N. Zámky-Bojnice Adamkovič-Švarc Podlucký

XL-06 Modra-ŠKP Majstrík-Manek Čech

XL-07 Bojnice-ŠKP Palovčák-Richvalský Ondogrecula

XL-08 Modra-N. Zámky Klimko-R. Sivák Podlucký

XL-09 Modra-Bojnice Budzák-Záhradník Podlucký

XL-10 NZ-ŠKP Nagy ml.-Papaj Karlubík

XL-11 Bojnice-N.Zamky Majstrik-Manek Podlucký

XL-12 SKP Bratislava-HaO TJ Slovan Modra Bohuniczky-Szerencses Fuleova

Slovenský pohár muži 2021/2022

SPM-10 PO-TO Palovčák-Richvalský Šubák

SPM-12 PB-Bojnice Nagy ml.-Papaj Ondogrecula

SPM-14 PB-NZ Daňo-Sabol Ondogrecula

SPM-15 HK KE-Tatran Prešov Haščík-Oťapka Karlubík

SPM-16 PB-HK KE Hascik-Otapka Rancik, Rudinsky

MOL Liga 2021/2022

W-02 MI-Hodonín Daňo-Sabol Gedeon

W-03 DS-Kynžvart Haščíková-Kellner Stašová

W-08 Ruch Chorzow-Zora Olomouc Badura-Ondogrecula Rancik

W-09 Šaľa-Plzeň, S. Keller-R. Haščíková,L.Podlucký

W-11 Stupava-Slavia Gabris-Veselka Dvorsky

W-13 Dun. Streda-Hodonín Bočáková-Jánošíková Stašová

W-15 Iuventa-Chorzow Sabol-Vydra Nemčíková

W-16 DS-Most Bocakova-Janosikova Rancik

W-24 Stupava-Plzeň B. Bočáková-L. Janošíková L. Podlucký

W-28 MI-DS Cipov-Klus Ondogrecula

W-29 DS-Chorzów Rudinsky-Hascik Dvorsky

W-35 Šaľa-Poruba Bočáková-Jánošíková Jahodka

W-36 Chozów – Poruba Nagy Maroš ml.-Papaj Patrik Gedeon

W-37 AHT HC Tatran Stupava-HK Duslo Šaľa Oťapka-Sivák R. Pokorný

W-41 Iuventa-Slavia Praha Daňo-Sabol Nemčíková

W-42 D.Streda-Zlin Adamkovic-Svarc Dvorsky

W-48 ŠA-Kynžvart Nagy ml.-Papaj Gedeon

W-54 Iuventa- Plzeň Daňo-Vydra Nemčíková

W-55 D.Streda-Pisek Balog-Klimko Dvorsky

W-61 Šaľa-Most Badura-Ondogrecula Rudinský

W-63 Stupava-Kynzvart B. Sivak-Janosikova Rancik

W-64 Ruch Chorzów-Házená Kynžvart Budzák-Záhradník Podlucký

W-67 MI-SA Cipov-Klus Ondogrecula

W-68 DS-Olomouc Oťapka-Haščíková Karlubík

W-74 Šaľa-D Streda Budzák -Záhradník Rudinský

W-76 Stupava-Most Balogh-Klimko Čech

W-78 Chorzów – Hodonín Baďura-Gábriš Šubák

W-80 MI-Stupava Dano-Vydra Fuleova

W-81 D.Streda-Poruba Balog-Klimko Dvorsky

W-87 Duslo Šaľa – Slávia Praha Haščík-Oťapka Podlucký

W-89 Stupava-DS Hascikova-Otapka Dvorsky

W-92 Chorzóv-Most Baďura-Ondogrecula Šubák

W-95 Tatran Stupava-Handball Zlín Veselka-Gábriš Podlucký

W-97 Sala -Písek Haščík-Haščíkova Nedorost

W-105 Michalovce-Most Klus-Cipov Gedeon

W-110 AHT HC Tatran Stupava-Sokol Písek Manek-Majstrík Podlucký

W-112 Šaľa-Olomouc Haščík-Oťapka Čech

W-113 SA-Chorzow Bocakova-Janosikova Dvorsky

W-119 Dunajská Streda-Michalovce Haščík-Oťapka Čech

W-121 Michalovce-Zlin Dano-Sabol Fuleova

W-125 Stupava-Olomouc Balogh-Klimko Stašová

W-128 SA-Stupava Oťapka-Mi.Nagy Karlubík

W-134 Chorzow-Zlin Nagy ml.-Papaj Fuleova

W-135 DS-Slavia Bočáková-Jánošíková Karlubík

W-140 Stupava-Poruba Manek-Majstrík Nedorost

W-141 Stupava-Chorzow Haščíková-Haščík Podlucký

W-143 Sala-Hodonin Hoz-Riloba Rancik

W-148 Chorzów-Praha Nagy-Papaj Jahodka

W-150 DS-Plzen Otapka-Chudoba Karlubík

W-151 Michalovce-Olomouc Sabol-Vydra Gedeon

W-156 Stupava-Hodonin Majstrik-Nagy Mi. Rancik

W-158 SA-MI Mandak-Rudinsky Dvorsky

W-162 Chorzow-Pisek Hascik-Otapka Dvorsky

W-165 DAC D. Streda-Duslo Šaľa Zahradník-Budzak Podlucký

W-166 Iuventa -Poruba Daňo-Sabol Nemčíková

W-171 Stupava-Michalovce Sivák-Sivák Stašová

W-173 ŠA-Zlín Adamkovič-Švarc Šubák

W-176 Chorzow-Plzeň Bočáková-Jánošíková Čech

W-180 DS-Stupava Balogh-Bohunicky Dvorsky

W-181 Michalovce-Kynžvart Vydra-Klus Gedeon

WD-01 Michalovce-Stupava Jánošíková-Bočáková Stašová

WD-02 Stupava-Michalovce Haščíková-Kellner Podlucký

WE-01 DS-Šaľa Baďura-Ondogrecula Karlubík

WE-02 DS-ŠA Cipov-Klus Rudinský

WF-01 Iuventa MI-D.Streda Cipov-Klus Nemčíková

WF-02 DS-MI Mandák-Rudinský Karlubík Fuleová

WG-01 Šaľa-Stupava Haščíková-Kellner Rudinský

WG-02 Stupava-Šaľa Bohuniczký-Szerencsés Čech

Slovenský pohár ženy 2021/2022

SP-01 ŠKP BA-Šaľa Balogh-Klimko Stašová

SP-02 ženy Oťapka-Haščíková Karlubík

SP-03 Bánovce n.B.-Stupava Bočáková-Jánošiková Podlucký

SPZ-05 DS-ŠA Badura-Rudinsky Fuleova

SPZ-06 MI-DS Mandak-Rudinsky Karlubik

SPZ-80 MI-Stupava Dano-Vydra Fuleova

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022