Načítavanie údajov ...

Hodnotenia KRaD 2021/2022

Niké Handball Extraliga 2021/2022

XA-01 BA-TO Nagy-Zubo Jahodka

XA-02 Bojnice-NZ Budzak-Zahradnik Rancik

XA-03 PO-HK KE Ciber-Bednár Nemčíková

XA-04 PB-Záhoráci Manek-Sivák R. Ondogrecula

XA-05 Hlohovec – CROWS Nagy Michal – Zubo Čech

XA- 06 Sala – Modra Haščík- Oťapka Nedorost

XA-07 Topolcany-Modra Palovčak-Richvalský Nedorost

XA-08 CROWS Košice – HKM Šaľa Haščík-Oťapka

XA-09 Zahoraci-Hlohovec Palovcak-Richvalsky Fuleova

XA-10 HK Košice – MŠK P.Bystrica Haščík-Oťapka Gedeon

XA-11 NZ-PO Gabriš-Veselka Rudinský

XA-12 ŠKP-Bojnice Majstrík-Manek Šubák

XA-13 Bojnice-Topoľčany Gabriš-Veselka Čech

XA-14 PO-ŠKP Bednár-Richvalský Šubák

XA-15 Pov. Bystrica-Nové Zámky Klimko- Balog Nedorost

XA-16 Hlohovec-HK Kosice Svarc-Adamkovic Fuleova

XA-17 Sala-Stupava Mich. Nagy-Zubo Rancik

XA-18 Modra-Crows KE Haščík-Oťapka Pokorný

XA-19 TO-KE Crows R.Sivak-Haščík Karlubík

XA-20 Záhoráci-Modra Daňo – Sabol Čech

XA-21 HK KE-ŠA Palovčák-Richvalský Šubák

XA-22 N. Zamky-Hlohovec Ma. Nagy-Papaj Rancik

XA-23 ŠKP-PB Adamkovič-Švarc Stašová

XA-24 Bojnice-Prešov Daňo-Sabol Pokorný

XA-25 Tatran- Topoľčany Daňo-Sabol Nemčíková

XA-26 PB-Bojnice Gábriš-Veselka Ondogrecula

XA-27 HC-ŠKP Mandák-Rudinský Karlubík

XA-28 Sala – NZ Baďura – Ondogrecula Nedorost

XA-29 HaO TJ Slovan Modra-HK Kosice Nagy Ma.-Papaj Fuleova

XA-30 Crows Košice-Záhoraci Malacky Bednár -Cibere V. Gedeon

XA-31 Topoľčany-Záhoráci Stupava,Malacky Haščík-Oťapka Pokorný

XA-32 HK KE-Crows KE Cipov-Klus Ondogrecula

XA-33 MHC Start Nove Zamky – HaO TJ Slovan Modra Sivak B.-Sivak R. Fuleova

XA-34 SKP BA-Sala Mi. Nagy-Zubo Rancik

XA-35 Bojnice – Hlohovec Budzák-Záhradník Čech

XA-36 PO-PB Balogh-Klimko Karlubík

XA-37 PB-TO Haščík-Oťapka Jahodka

XA-38 Hlohovec-Prešov Manek-Majstrík Nedorost

XA-39 HK ŠAĽA-BOJNICE Klimko-Balog Gedeon

XA-40 HaO TJ Slovan Modra-SKP Bratislava Badura-Ondogrecula Fuleova

XA-41 Crows KE-NZ Klus-Vydra Nemčíková

XA-42, Záhoráci Stupava_Malacky- HK Košice, Veseleka, Gábriš, Podlucký

XA-43 TO-KE Nagy-Zubo Jahodka

XA-44 Nové Zámky – Záhoráci Majstrík-Manek Čech

XA-45 SKP BA-KE Crows Gabris-Veselka Rancik

XA-46 Bojnice-Modra Sivák-Sivák Podlucký

XA-47 Tatran PO-Šaľa Daňo-Sabol Nemčíková

XA-48 PB-HC Mandák-Rudinský Ondogrecula

XA-49 Hlohovec-Topoľčany Gabriš-Veselka Stašová

XA-50 SA-PB Budzák-Rudinský Karlubík

XA-51 Modra-Presov Adamkovic-Hascik Dvorsky

XA-52 KE Crows-Bojnice Cibere-Klus Šubák

XA-53 Stupava-ŠKP BA Baďura-Ondogrecula Jahodka

XA-54 HK Košice-N.Zámky Palovčák-Richvalsky Gedeon

XA-55 Topoľčany-Nové Zámky Palovčák-Richvalský Pokorný

XA-56 ŠKP BA-HK Košice Gabriš-Veselka Stašová

XA-57 Bojnice- Záhoráci Klimko-Balogh Podlucký

XA-58 PO- Crows KE Sabol-Vydra Gedeon

XA-59 PB-Modra Palovčák-Richvalský Jahodka

XA-61 Šaľa-Topoľčany Nagy ml.-Papaj Pokorný

XA-62 Modra- Hlohovec Budzák-Zahradník Nedorost

XA-63 C.Košice – P.Bystrica Haščík-Manek Gedeon

XA-64 Stupava-Presov Adamkovic-Svarc Rancik

XA-65, HK Košice – Bojnice, Z. Oťapka – A. Majstrík, L. Podlucký

XA-66 NZ-SKP Sivak-Sivak Dvorsky

XA-67 TO-SKP Nagy ml.-Nagy Mi Dvorsky

XA-68 N. Zámky-Bojnice Veselka-Gábriš Podlucký

XA-69 HK Košice-Tatran Prešov Balogh-Klimko Nemčíková

XA-70 Zahoraci-PB Budzak-Zahradnik Dvorsky

XA-71 Kosice Crows-HC SPORTA Hlohovec Palovcak-Richvalsky Fuleova

XA-72 Modra-ŠA Haščík-Oťapka Šubák

XA-74, SA-Crows, Adamkovic-Svarc, Karlubik

Slovenský pohár muži 2021/2022

 

MOL Liga 2021/2022

W-02 MI-Hodonín Daňo-Sabol Gedeon

W-03 DS-Kynžvart Haščíková-Kellner Stašová

W-08 Ruch Chorzow-Zora Olomouc Badura-Ondogrecula Rancik

W-09 Šaľa-Plzeň, S. Keller-R. Haščíková,L.Podlucký

W-11 Stupava-Slavia Gabris-Veselka Dvorsky

W-13 Dun. Streda-Hodonín Bočáková-Jánošíková Stašová

W-15 Iuventa-Chorzow Sabol-Vydra Nemčíková

W-16 DS-Most Bocakova-Janosikova Rancik

W-24 Stupava-Plzeň B. Bočáková-L. Janošíková L. Podlucký

W-28 MI-DS Cipov-Klus Ondogrecula

W-29 DS-Chorzów Rudinsky-Hascik Dvorsky

W-35 Šaľa-Poruba Bočáková-Jánošíková Jahodka

W-36 Chozów – Poruba Nagy Maroš ml.-Papaj Patrik Gedeon

W-37 AHT HC Tatran Stupava-HK Duslo Šaľa Oťapka-Sivák R. Pokorný

W-41 Iuventa-Slavia Praha Daňo-Sabol Nemčíková

W-42 D.Streda-Zlin Adamkovic-Svarc Dvorsky

W-48 ŠA-Kynžvart Nagy ml.-Papaj Gedeon

W-54 Iuventa- Plzeň Daňo-Vydra Nemčíková

W-55 D.Streda-Pisek Balog-Klimko Dvorsky

W-61 Šaľa-Most Badura-Ondogrecula Rudinský

W-63 Stupava-Kynzvart B. Sivak-Janosikova Rancik

W-67 MI-SA Cipov-Klus Ondogrecula

W-68 DS-Olomouc Oťapka-Haščíková Karlubík

W-78 Chorzów – Hodonín Baďura-Gábriš Šubák

W-81 D.Streda-Poruba Balog-Klimko Dvorsky

Slovenský pohár ženy 2021/2022

SP-01 ŠKP BA-Šaľa Balogh-Klimko Stašová

SP-02 ženy Oťapka-Haščíková Karlubík

SP-03 Bánovce n.B.-Stupava Bočáková-Jánošiková Podlucký

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny autopartner SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Centrum pohybovej medicíny Expertmed