Načítavanie údajov ...

Tatran nemení trénera, Goluža na lavičke aj v budúcej sezóne

Hádzanárov Tatrana Prešov naďalej povedie Slavko Goluža. Vedenie najúspešnejšieho slovenského mužského klubu sa rozhodlo dať dôveru 49-ročnému koučovi aj v nasledujúcej sezóne a predĺžilo s ním zmluvu na ďalšie – bližšie nešpecifikované – obdobie. Chorvátsky kormidelník bol podľa doterajšieho kontraktu zmluvne viazaný do konca aktuálneho ročníka. Dvojnásobný olympijský víťaz začne v centre Šariša už svoju piatu sezónu.

„Po dôkladnom zvážení všetkých okolností sa Tatran Prešov dohodol na pokračovaní pôsobenia s trénerom Golužom. Povedie mužstvo najmä v jesennej časti. Veríme, že nás v nej čaká kvalitná európska hádzaná, ktorá bola v tejto sezóne značne poznačená situáciou ohľadom ochorenia COVID-19. Veríme, že s mužstvom, ktoré sa v tomto roku po množstve zmien formovalo, bude Goluža s chlapcami potrebovať menej času na to, aby mohli potešiť našich fanúšikov,“ poznamenal na klubovom webe generálny manažér Tatrana Miroslav Benický.

Z vyššie uvedených informácií nie je zrejmé, dokedy znie dohoda s Golužom. „Chcel by som kvalitne ukončiť prácu v Tatrane Prešov. Máme k dispozícii dobré mužstvo, ktoré prešlo veľkou transformáciou pred touto sezónou. Nejakými úpravami prejde aj pred ďalšou sezónou. Podľa môjho názoru máme mužstvo, ktoré má potenciál hrať rýchlu a modernú hádzanú,“ dodal Goluža.

Autor: slovakhandball.sk, Foto: Viktor Zamborský (https://tatranpresov.sk/)

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022