Načítavanie údajov ...

Tatran prišiel o kapitána, M. Straňovský tretí rok kontraktu s Prešovom už nenaplní

Hádzanári Tatrana Prešov prišli o svojho kapitána. Jeden z najskúsenejších hráčov kádra úradujúceho slovenského šampióna nebude napriek platnému kontraktu pokračovať v tíme zo Šariša aj v nasledujúcej sezóne. Nečakanú správu zverejnil klub na svojom webe, kde informoval o predčasnom ukončení zmluvného vzťahu s 34-ročným ľavým krídelníkom.
„S Martinom sme sa vzájomne dohodli na predčasnom ukončení ešte rok trvajúcej zmluvy. Ďalej túto tému však klub nebude komentovať nebude. Kapitánovi tímu v ostatných dvoch sezónach ďakujeme za jeho účinkovanie v Tatrane a v pokračovaní jeho kariéry mu prajeme ďalšie úspechy,“ stroho skonštatoval generálny manažér prešovského klubu Roman Benický.
Martin Straňovský pôsobil v Tatrane Prešov od leta 2018, keď po trinástich sezónach v zahraničí (7 v Leóne, 2 v Barcelona a 4 v Erlangene) sa upísal klubu na tri roky. Toto obdobie však najlepší hádzanár SR za rok 2006 nenaplní. Vedenie Tatrana minulý týždeň informovalo, že s výnimkou jediného hráča sa dohodlo na individuálnych úpravách zmluvných podmienok pre zvyšok tejto sezóny a nasledujúci ročník so všetkými ďalšími hráčmi, s ktorými počíta v kádri pre budúcu sezónu 2020/2021.
Autor: slovakhandball.sk, Foto: SITA

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022