Načítavanie údajov ...

Tatran sa nedočkal návratu tuniskej spojky, Ben Abdallah napokon do Kuvajtu

Káder hádzanárov Tatrana Prešov bude v sezóne 2021/2022 napokon bez tuniskej pravej spojky. Anouar Ben Abdallah podľa informácie na oficiálnom klubovom webe slovenského šampióna prestupuje do kuvajtského tímu Al-Salmiya. Na Šariši márne čakali na príchod 25-ročného hráča, ktorý sa pre zlú epidemickú situáciu a problémy s udelením víz doteraz nevedel dostať na Slovensko.
Prešovčania zatiaľ neplánujú namiesto neho angažovať nového hráča, hoci budú hádzanársky trh pozorne sledovať.

„Pre nás išlo o veľmi lukratívny prestup aj s ohľadom na to, že dlhodobo bol problém zabezpečiť presun Anouara z Tuniska na Slovensko. Sme preto veľmi spokojní, že sme takouto formou skompletizovali jeho krátkodobé pôsobenie v Tatrane. Pri riešení jeho príchodu na Slovensko bol veľmi korektný a spoločným úsilím sme napokon našli takéto trvalé riešenie, ktoré je pre všetky zainteresované strany výhodné,“ uviedol pre tatranpresov.sk generálny manažér Tatrana Prešov Miroslav Benický.

Ben Abdallah podpísal s Tatranom dvojročnú zmluvu, ale v prešovskom drese hrával len od októbra do decembra 2020, následne sa v januári 2021 zúčastnil na majstrovstvách sveta v Egypte, po ktorých sa však na Slovensko vzhľadom na problém s vízami už nevrátil.

Autor: slovakhandball.sk
FOTO: Viktor Zamborský/tatranpresov.sk

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022