Načítavanie údajov ...

TIPOS bude partnerom SZH aj v sezóne 2018/2019

Po partnerstve v roku 2017 medzi SZH a národnou lotériovou spoločnosťou TIPOS, ktoré bolo zamerané na podporu seniorských reprezentácií a ME 2017 žien do 17 rokov v Michalovciach sa SZH podarilo so spoločnosťou SZH dohodnúť na novom partnerstve pre sezónu 2018/2019, pričom veľká časť partnerstva bude zameraná na mládež a mládežnícke projekty. TIPOS sa tak vďaka podpore pre SZH stane generálnym partnerom SZH, generálnym partnerom RCH (Regionálnych centier hádzanej) a hlavným partnerom mládeže.

Spoločnosť TIPOS navyše bude hlavným partnerom projektu celoslovenskej minihádzanárskej súťaže s názvom TIPOS minihandball liga, do ktorej sa bude môcť zapojiť až 200 základných škôl z celého Slovenska. Každá škola tak dostane zadarmo sadu 2 bránok, 10 lôpt a 20 tričiek, pričom sa bude musieť zapojiť do TIPOS minihandball ligy, ktorá cez okresné a krajské kolá postupne vyvrcholí celoslovenským finále.

Pokračujúcu spoluprácu so spoločnosťou TIPOS vníma prezident SZH Jaroslav Holeša pozitívne: „Je pre nás veľmi potešiteľné, že sa nám podarilo dohodnúť na partnerstve s národnou lotériovou spoločnosťou TIPOS aj pre sezónu 2018/2019. Okrem pokračujúceho partnerstva pre reprezentačné tímy sme tak získali aj silného partnera pre Regionálne centrá hádzanej. Vďaka projektu TIPOS minihandball ligy navyše s minihádzanou oslovíme nové deti a bude sa tak rozširovať naša členská základňa, čo je jeden z prvoradých cieľov SZH.“

 

Autor: redakcia

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022