Topoľčany aj druhýkrát doma s hladkým víťazstvom

Hádzanári HK Agro Topoľčany sú po piatkovom predohrávanom stretnutí 2. kola Slovnaft handball extraligy mužov 2018/2019 lídrami tabuľky. Zverenci trénera Pavla Farářa v novej sezóne s prehľadom zvládli aj druhé domáce vystúpenie, keď si tentoraz poradili so Slovanom Modra 33:21 (18:9). Tretinový gólový podiel na vysokom víťazstve má Josef Hozman, autor 11 presných zásahov. Zápas bol od začiatku v réžii Topoľčancov. Hráči Modry po prvej desaťminútovke prehrávali len 4:6, ale do prestávky narástlo ich manko na 9 gólov. Za 10 minút po zmene strán zvýšilo Agro vedenie na 23:10, v zostávajúcom čase mal duel vyrovnaný priebeh.

Výsledok piatkového duelu 2. kola Slovnaft handball extraligy 2018/2019:
HK Agro Topoľčany – HáO TJ Slovan Modra 33:21 (18:9)
Najviac gólov: Hozman 11, Kučer 5, D. Michalka 4, Cigáň 4/1 – Jurikovič 6, V. Lackovič 6/1, M. Klačanský 3
pok. hody: 2/2 – 1/1, vylúčení: 4 – 2, rozhodovali: Balogh a Klimko, 200 divákov

Autor: SITA, Foto: hktopolcany.eu