Načítavanie údajov ...

Toto leto bude opäť Sporta Handbal Camp

Tradičný detský – mládežnícky hádzanársky kemp Sporta Handbal kemp napíše toto leto svoj ďalší diel. Po ročnej odmlke spôsobenou pandémiou sa organizátor SPORTAcademy Hlohovec podujal opäť na prípravu a realizáciu obľúbeného kempu. Už teraz sa pripravujú všetky podstatné záležitosti, aby kemp prebehol v plnej paráde tak, ako bolo po minulé roky zvykom.

Tento rok otvorí svoje brány pre záujemcov – chlapcov a dievčatá vo veku 8 až 16 rokov v termíne 2. až 6. augusta. Želaním organizátorov je, aby sa opäť deti nielen z regiónu Hlohovca zapojili a kempom tak povediac odštartovali svoju letnú prípravu na novú hádzanársku sezónu. Kemp je určený nielen pre závodných – aktívnych hráčov a hráčky, ale môžu sa doň zapojiť aj deti, ktoré ešte hádzanú neskúsili a možno takýto kemp by im pomohol pri rozhodovaní, akému športu by sa chceli venovať.

Čo ich čaká? Tréningy a prednášky budú viesť tréneri licencie A a B menovite: M. Múdry, S. Mažár počíta sa aj účasťou známych slovenských hráčov. Hlavným tréner kempu bude tentokrát Martin Múdry, ktorý pomyselne prevezme štafetu po bývalom reprezentačnom trénerovi Martinovi Liptákovi.

Denný program bude prebiehať v čase od 07:30 do 22:00, kedy nasleduje nočný kľudový režim.

Čo bude potrebovať každý účastník? Športovú obuv do haly, obuv do terénu, tréningové oblečenie, prezuvky (ubytovaní), vlastná hádzanárska lopta, švihadlo (prípadne theraband), plavky, osuška, šľapky hygienické potreby, karta zdravotného poistenia, vyplnený list účastníka, chuť na sebe pracovať a športovými aktivitami sa chcieť zabaviť.

Všetko podstatné k organizácii kempu:

Základné informácie

List účastníka

Prihláška

TERMÍN PRE ODOVZDANIE PRIHLÁŠKY JE 25. JÚL 2021.

Pre všetkých hádzanej chtivé deti a mládež sú dvere na kemp otvorené, stačí aspoň trochu chcieť a o zaujímavý tréningový proces, aktivity a tú pravú zábavu bude postarané. Nemalo by sa zabudnúť, že posledné dve hádzanárske sezóny boli pre covid-19 ochudobnené o mnohé športové akcie. Tak prečo si to neužiť a nevyužiť príležitosť naštartovať sa aj účasťou v kempe?

Autor: SAHC

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022