Načítavanie údajov ...

V Bratislave konferencia Psychológia v športe

Na budúci týždeň vo štvrtok 27. októbra 2022 sa v Bratislave uskutoční 4. ročník konferencie „Psychológia v športe“, ktorú organizuje Slovenská asociácia športovej psychológie s podporou Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV), Slovenského paralympijskeho výboru (SPV) a Ligy na ochranu slovenských športovcov (LOSS).

Nosnou témou štvrtého ročníka konferencie je odolnosť. Program konferencie tvorí šesť prednášok so štyrmi zahraničnými a dvoma slovenskými športovými psychológmi a psychologičkami. „Odborné prednášky s následnou diskusiou uvedú Dr. Mustafa Sarkar z Veľkej Británie, Dr. Renata Barič z Chorvátska, Mgr. Ewa Serwotka z Poľska, Dr. Michal Vičar, PhDr. Michal Murárik a Dr. Petra Pačesová. Hovoriť budú o odolnosti športovcov aj trénerov, o odolnosti tímu, v kontexte veľkých podujatí ako aj v kontexte športových zranení,“ priblížila program konferencie prezidentka Slovenskej asociácie športovej psychológie Michala Bednáriková.

Posledným blokom konferencie je panelová diskusia na tému „Odolnosť vo vrcholovom športe“. Pozvanie do nej prijali hostia, ktorých život je spojený so športom a v ére samostatnej Slovenskej republiky dosiahli vo svojich športoch, resp. disciplínach výnimočné výsledky na veľkých športových podujatiach ako sú ME, MS,
a OH: športová gymnastka Barbora Mokošová, triatlonista Richard Varga a hokejový tréner Ján Filc.

Konferencia bude v prezenčnej forme v hoteli Gate One v Bratislave, zároveň je pripravená aj možnosť online účasti, v oboch prípadoch so zabezpečeným tlmočením. Všetky informácie o konferencii vrátane prihlasovania sa sú dostupné na webe Slovenskej asociácie športovej psychológie – https://sportovapsychologia.sk/pripravujeme/.

program SK

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022