Načítavanie údajov ...

V Chebe bez Habánkovej, zranila sa na tréningu

Hádzanárky Slovenska čaká vo štvrtok večer od 19.00 h úvodný súboj na 45. ročníku medzinárodného turnaja žien „O štít mesta Cheb“ (22. – 24. 11. 2018) proti Chorvátsku. Nastúpia v ňom bez zranenej ľavorukej krídelníčky či spojky Veroniky Habánkovej, ktorej miesto v nominácii zaujala Annamária Patrnčiaková z DHK Zora Olomouc. Informuje o tom denník Šport vo svojom štvrtkovom vydaní.

Tréner žien SR Ján Packa však verí, že s oporou michalovskej Iuventy bude môcť počítať aspoň v Šali na budúcotýždňovom domácom turnaji I. fázy kvalifikácie MS 2019. „Žiaľ, Veronika sa na tréningu v Šali nešťastne zrazila s Júliou Kučerovou a narazila si koleno. Bude musieť ísť na magnetickú rezonanciu, ktorá ukáže v akom je stave. Dúfam, že bude v poriadku, pretože s ňou počítam v kvalifikácii,“ uviedol pre Šport Packa, ktorý má v Chebe k dispozícii 16-členný káder.

Aktualizovaná nominácia hádzanárok Slovenska na medzinárodný turnaj v Chebe (22. – 24. 11.):
brankárky: Adriana Medveďová (Minaur Baia Mare/Rum.), Lucia Gubiková (Mosonmagyaróvári KC SE/Maď.), Viktória Oguntoye (DVSC Debrecín/Maď.)
pivotky: Martina Tulipánová (DHC Slavia Praha/ČR), Nikoleta Trúnková (Iuventa Michalovce), Jasmína Vargová (HK Slovan Duslo Šaľa)
krídelníčky: Réka Bíziková (Mosonmagyaróvári KC SE/Maď.), Mária Holešová (RK Podravka Vegeta Koprivnica/Chor.), Annamária Patrnčiaková (DHK Zora Olomouc/ČR), Katarína Pócsíková (HK Slovan Duslo Šaľa)
spojky: Monika Rajnohová (ESBF Besancon/Fr.), Karin Bujnochová (Achenheim Truchtersheim Handball/Fr.), Simona Szarková (Storhamar Haandball Elite/Nór.), Marianna Rebičová (KKC Kisvárda/Maď.), Julia Kučerová (SHK Veselí nad Moravou/ČR), Patrícia Wollingerová (Iuventa Michalovce)

Autor: SITA, Foto: TASR

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022