Načítavanie údajov ...

V Maďarskom pohári štvrťfinálové prehry klubov Slovákov

Ani šesť zákrokov Teodora Paula nestačilo USAM Nimes Gard na úspech v osemfinále Francúzskeho pohára na palubovke Saint-Raphaël Var Handball (27:31).
Vo štvrťfinále Maďarského pohára sa u súperov nedarilo klubom so slovenskými hádzanármi. Ferencváros nepochodil vo Veszpréme, keď s Telekomom prehral 28:40. Marián Žernovič sa neobjavil v bránke, Jakub Mikita dal jeden gól z troch striel a dvakrát bol vylúčený. HE-DO B.BRAUN Gyöngyös prehral dvojciferným rozdielom v Szegede 24:34, keď Ľubomír Ďuriš skóroval raz z dvoch pokusov a odpykal si jeden dvojminútový trest. Lukáš Urban vystrelil trikrát a dosiahol dva presné zásahy pri prehre Grundfosu Tatabánya s tímom Fejér-B.Á.L. Veszprém (32:38).
ASV Hamm-Westfalen pokoril v II. bundeslige Rostock (27:25) a drží si 3. miesto v tabuľke. Matej Mikita raz zakončil, ale netešil sa z gólu, na konte mal aj jednu zblokovanú strelu súpera.
Hneď úvodný duel štvrťfinálovej série českej extraligy priniesol prekvapenie, keď obhajca titulu z Plzne remizoval s družstvom SKKP Handball Brno 28:28 a následne ťahal za kratší koniec v rozstrele (4:5). Marek Korbel dal v drese Plzne jeden gól, Vladimír Ratkovský sa za hostí nepresadil, keď nepremenil svoj pokus v rozstrele.

Autor: slovakhandball.sk
FOTO: https://www.facebook.com/ftckezilabda

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022