Načítavanie údajov ...

V piatok riadna konferencia SZH, ale v online prevedení

Hotel NH Bratislava Gate One mal byť pôvodne dejiskom riadnej konferencie Slovenského zväzu hádzanej (SZH), ale pandémia koronavírusu kompetentných prinútila k rozhodnutiu zrušiť zasadnutie s fyzickou prítomnosťou a namiesto toho sa predstavitelia a činovníci slovenskej hádzanej zídu len v online priestore – v piatok 4. septembra.

Keďže nejde o volebnú konferenciu, nepôjde na nej o obsadenie vrcholných a riadiacich funkcií v rámci SZH, ale o bežnú každoročnú agendu. Pozvánku dostalo 44 delegátov, ktorí sa môžu na konferencii „zúčastniť“ prostredníctvom linku.

Na konferencii pôjde o kontrolu plnení uznesení z predchádzajúcej konferencie, odznejú správy o činnosti SZH, o hospodárení, o činnosti výkonného výboru, správa kontrolnej komisie, bude prerokovaná a schválená výročná správa, ktorá je zverejnená na oficiálnom webe: https://slovakhandball.sk/wp-content/uploads/2020/08/VS-na-zverejnenie-SZH-2019_compressed.pdf, a jej časti môže prostredníctvom svojho vystúpenia ozrejmiť prezident zväzu Jaroslav Holeša. Ďalej sa budú schvaľovať kritériá, účel a rozdelenie finančných prostriedkov z príspevku uznanému športu na účel rozvoja talentovaných športovcov, ako aj schvaľovať výška ročného členského príspevku na činnosť SZH.

Autor: slovakhandball.sk

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022