Načítavanie údajov ...

V stredu televízny šláger MOL ligy Dunajská Streda – Most

Tohtotýždňové 7. kolo MOL ligy žien 2022/2023 otvorí atraktívny televízny duel HC DAC Dunajská Streda – DHK Baník Most, ktorý v rámci programu Niké Palubovka odvysiela RTVS v stredu 19. októbra 2022. Prenos na kanáli :ŠPORT sa začne od 16.50 h, samotný duel o desať minút neskôr. Pôjde o súboj dvoch popredných tímov svojich krajín, ktoré si budú chcieť napraviť chuť po neúspešnom účinkovaní na medzinárodnej scéne. Most naposledy prehral v Lige majstrov s CSM Bukurešť vysoko 25:40, Dunajská Streda sa rozlúčila s účinkovaním v Európskom pohári po domácom dvojzápase s islandským Valurom Reykjavík.
DHK Baník Most aj s trojicou Sloveniek v kádri (Mikulčík, Šutranová, K. Kostelná) však v spoločnej slovensko-českej súťaži ešte v aktuálnej edícii ani raz nezaváhal a je s plným počtom bodov na čele tabuľky. DAC už dvakrát ťahal za kratší koniec a body – najmä doma – nemá na rozdávanie. Hráčky dunajskostredského klubu už v minulosti dokázali zdolať súperky z Mosta, podarilo sa im to v sezóne 2020/2021, keď dokonca uspeli na ich pôde (29:34).

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Autor: slovakhandball.sk

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022