Načítavanie údajov ...

V Žiline už o mesiac mládežnícky Slovak Open Handball a Mini Open Handball

Slovenská hádzanárska mládež v kategóriách prípravky, mladšieho a staršieho žiactva sa zíde na spoločnom veľkom turnaji v úvode júla

Zlepšenie situácie v spoločnosti ohľadom boja s pandémiou koronavírusu uvítali aj organizátori veľkého hádzanárskeho turnaja pre mládežnícke kategórie, ktorý sa o mesiac uskutoční v Žiline. Nielen nádejní hádzanári, ale aj ich tréneri a celá hádzanárska komunita sa môže tešiť na prvé veľké mládežnícke podujatie po dlhej pauze. Žilina bude pod usporiadateľskou taktovkou Slovenského zväzu hádzanej a hádzanárskeho klubu Slovan Malá Fatra Žilina hostiť v dňoch 2. až 4. júla 2021 Slovak Open Handball (SOH) vo vekových kategóriách do 12 a 14 rokov a Mini Open Handball (MOH) do 10 rokov. Záštitu nad turnajom prevzalo mesto Žilina s primátorom Petrom Fiabánem a Žilinský samosprávny kraj s predsedníčkou Erikou Jurinovou.

Pod Dubňom sa roztočí poriadny hádzanársky kolotoč. Hrať sa bude v piatich športových halách a dvoch telocvičniach pre minihádzanú. Do májovej uzávierky prihlášok prejavili o podujatie záujem tieto kluby: HSK LEGENDS Šaľa, HK SLOVAN DUSLO Šaľa, HC DAC Dunajská Streda, ŠK ZEMPLÍN Trebišov, TJ STROJÁR Malacky/ŠKH Rohožník, MHK Martin, ŠKP Bratislava, HK Slávia Partizánske, AS Trenčín, HBC Trnava, ŠKHá Dubnica n/Váhom, HKM Slovan Šaľa, HK Slávia Sereď, TJ Sokol Cífer, TJ Slovan Modra, HŠK-74 Kolárovo, THA Martin, MŠK – hádzaná Čadca, ŠŠK pri SLŠ Prešov, Agrokarpaty Pezinok, HC Sporta Hlohovec, TJ Baník Lehota p/V, HC Tatran Stupava, Tatran Prešov, MHK Bytča a domáci SMF-HK Žilina.

Dovedna sa v rôznych kategóriách prihlásilo 83 tímov (17 prípravka dievčatá, 17 mladšie žiačky, 13 staršie žiačky, 14 prípravka chlapci, 11 mladší žiaci, 11 starší žiaci). Skupiny a hrací systém zverejnia organizátori v najbližších dňoch.

Pre účastníkov je najbližšie dôležitý termín na zaplatenie poplatkov, ktorý je stanovený na 13. júna 2021. Dovtedy je potrebné nahlásiť aj súpisky jednotlivých tímov a zároveň upresnený počet zúčastnených osôb.

Každé družstvo vypíše elektronicky súpisku tímu v súlade s prihláškou na turnaj a zaplatenou platbou. Súpiska družstva obsahuje mená a priezviská a dátumy narodenia hráčov/hráčok, ktorí môžu hrať za konkrétne družstvo prihláseného klubu. Na súpiske sú uvedení aj členovia realizačného tímu.

Všetky poplatky, t.j. štartovné na tím, účastnícky poplatok na počet osôb, balíček za ubytovanie a stravu na počet osôb, je potrebné uhradiť do 13. 6.

Písomné storno účasti s vrátením 100 % prostriedkov je možné do 20. 6. 2021. Po tomto termíne poplatok za stravu a ubytovanie nebude možné vrátiť.

Situácia na Slovensku dodáva organizátorom i účastníkom optimizmus. Ak by sa však do začiatku letných prázdnin epidemiologická situácia v súvislosti s COVID-19 zhoršila a bola by natoľko nepriaznivá, tak sa turnaj uskutoční v náhradnom termíne.

Potrebné údaje pre platbu zo Slovenskej republiky:
BANKA: Slovenská sporiteľňa, a.s.
SWIFT: GIBASKBX
Názov účtu: SLOVAN MALÁ FATRA – HÁDZANÁRSKY KLUB ŽILINA
Názov účtu IBAN: SK93 0900 0000 0051 5691 1567
Variabilný symbol: získate po zaslaní elektronickej prihlášky, do poznámky uveďte MOH 2021 a názov klubu.

Informácie:
https://www.hadzanazilina.sk/moh-2021-zilina/
https://slovakhandball.sk/mladez/slovak-open-handball/

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny autopartner SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022