Načítavanie údajov ...

Zápasy NHE v stredu a piatok v priamych prenosoch na RTVS :ŠPORT

Až dva zápasy z tohtotýždňového 10. kola Niké Handball extraligy mužov 2022/2023 si budú môcť hádzanárski fanúšikovia pozrieť v priamych prenosoch v rámci programu Niké Palubovka na RTVS :ŠPORT. V stredu 9. novembra to bude súboj HC Sporta Hlohovec – MHC Štart Nové Zámky. Pôjde o konfrontáciu tabuľkových susedov na 6. a 5. mieste aktuálneho poradia, ktoré delí od seba len jediný bod. Oba tímy v uplynulom kole prehrali, a tak sa budú chcieť vrátiť na víťaznú vlnu. Priamy prenos sa začne o 18.50 h, duel má začiatok plánovaný na 19.00 h.
O dva dni neskôr – v piatok 11. novembra sa pred televíznymi kamerami predstavia tímy z popredných priečok. Zatiaľ suverénny líder MŠK Považská Bystrica privíta od 19.00 h HK Košice, s ktorým v uplynulej sezóne zvádzal neľútostné súboje v semifinále play-off i vo finále Slovenského pohára. Považania v doterajšom priebehu ročníka nestratili ešte ani bod, Košičania na 4. pozícii vyhrali tri z ostatných štyroch duelov. Vysielanie Niké Palubovky sa začne tiež o 18.50 h.

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Autor: slovakhandball.sk

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022