Načítavanie údajov ...

Ženy SC Senec na EBT Finals štvrté, muži na 8. mieste

European Beach Tour Finals v plážovej hádzanej v španielskom dejisku Torrox

Plážové hádzanárky tímu Sport Club Senec sa počas uplynulého týždňa predstavili na finálovom podujatí European Beach Tour v španielskom Torroxe, kde bojovali o medailové umiestnenie. V konkurencii 14 ženských tímov sa umiestnili na konečnej 4. priečke. V základnej B-skupine mali vyrovnanú bilanciu 3 víťazstvá – 3 prehry, čo stačilo na 3. pozíciu a postup do vyraďovacej časti. Vo štvrťfinále prešli cez maďarského protivníka OVB Beach Girls 2:1 (18:11, 14:15, 5:0), ale v semifinále nestačili na neskoršieho španielskeho víťaza GEA A.M. Team Almería 0:2 (16:17, 14:19) a v boji o bronz podľahli dánskemu zoskupeniu Team Blu Bee – The Danish Beachhandball Dream 1:2 (23:20, 21:27, 6:7).
V Torroxe mal Senec zastúpenie aj medzi 16 mužskými družstvami, z ktorých skončil v prvej polovici na 8. mieste. V základnej C-skupine bol druhý (2 výhry/1 prehra), v hlavnej fáze uzatváral poradie I. skupiny (0/3), vo štvrťfinále ťahal za kratší koniec proti V. Gaw z Portugalska (0:2), následne v súbojoch o umiestnenie na 5. – 8. priečke nestačil na španielsky Salazones Herpac BMP Barbate (1:2) a ani na BHD Damy Rade Inowroclaw z Poľska (0:2).
Káder Senčaniek tvorili podľa súpisky len maďarské hráčky, v mužskej časti tímu zastupovali Slovákov Adrián a Samuel Gábrišovci.

Autor: slovakhandball.sk, Foto: https://www.eurohandball.com/en/news/en/women-s-quarter-final-line-up-taking-shape/

Najnovšie news

Naši partneri

Generálny partner SZH a titulárny partner ligy a reprezentácie
Partner SZH
Technologický partner SZH
Oficiálny partner mobility SZH
Oficiálny partner NHE a MOL Ligy
Oficiálny partner oblečenia SZH
Mediálny partner SZH
Clothing partner of the Men´s National Team for the EHF EURO 2022