Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

V hlohovci ďalší ročník handball campu

V poradí už piaty ročník populárneho hádzanárskeho kempu - Sporta camp 2016 opäť v lete otvorí svoje brány mladým hádzanárom a hádzanárkam.
9.5. 2016 - Autor  redakcia
Foto: http://www.sportacamp.sk
Naposledy to bolo viac než stovka nadejných hádzanárov a hádzanárok, ktorí si to v lete namierili do Hlohovca. Prišli od Bojních, z Považskej Bystrice, Prešova, Topoľčian i z okolia. Ojedinelý kemp pre hádzanársku mlaď na Slovensku sa teší obľube, o čom svedčí stúpajúca kvalita i počet zúčastnených detí. Okrem toho do kempu sa aktívne zapoja a po odbornej stránke ho povedú renomovaní odborníci. 
Martin Lipták hlavným trénerom kempu
Hlavným trénerom Sporta campu 2016 je lodivod domácej HC Sporty Hlohovec a reprezentačný tréner Martin Lipták. Pomáhať mu budú Branislav Trandžík, Jiří Mika, Marián Žernovič, Milan Skokan a tiež Ľubomír Bejby Ďuriš - opora HC Sporta Hlohovec.
Aj "Gombíky" budú
Organizátori rozdelia prihlásených účastníkov do jednotlivých skupín. Najmladších účastníkov opäť čaká skupina s názvom Gombíky (8 - 12 rokov), tých starších Základná skupina (12 - 15 rokov) a Výberová skupina (15 - 17 rokov), pričom v skupinách budú aj chlapci a dievčatá spolu. Mladých hádzanárov a hádzanárky čaká tiež sprievodný program.
Prihláška
Pre všetkých záujemcov organizátori pripravili balíček základných informácií o kempe ako aj list účastníka. Prhlásiť sa možu prostredníctvom formulára na webstránke kempu http://www.sportacamp.sk
Okrem toho na webstránke kempu sú vo fotogalérii zachytené predošlé štyri ročníky mládežníckeho hádzanárskeho kempu. Nielen pre tých ako ukážka, ktorí majú v pláne sa zdokonaliť na tomto kempe ale aj pre tých, ktorí si chcú zapomínať na správne využitý čas počas kempu.
Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner