Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

V hlohovci ďalší ročník handball campu

V poradí už piaty ročník populárneho hádzanárskeho kempu - Sporta camp 2016 opäť v lete otvorí svoje brány mladým hádzanárom a hádzanárkam.
9.5. 2016 - Autor  redakcia
Foto: http://www.sportacamp.sk
Naposledy to bolo viac než stovka nadejných hádzanárov a hádzanárok, ktorí si to v lete namierili do Hlohovca. Prišli od Bojních, z Považskej Bystrice, Prešova, Topoľčian i z okolia. Ojedinelý kemp pre hádzanársku mlaď na Slovensku sa teší obľube, o čom svedčí stúpajúca kvalita i počet zúčastnených detí. Okrem toho do kempu sa aktívne zapoja a po odbornej stránke ho povedú renomovaní odborníci. 
Martin Lipták hlavným trénerom kempu
Hlavným trénerom Sporta campu 2016 je lodivod domácej HC Sporty Hlohovec a reprezentačný tréner Martin Lipták. Pomáhať mu budú Branislav Trandžík, Jiří Mika, Marián Žernovič, Milan Skokan a tiež Ľubomír Bejby Ďuriš - opora HC Sporta Hlohovec.
Aj "Gombíky" budú
Organizátori rozdelia prihlásených účastníkov do jednotlivých skupín. Najmladších účastníkov opäť čaká skupina s názvom Gombíky (8 - 12 rokov), tých starších Základná skupina (12 - 15 rokov) a Výberová skupina (15 - 17 rokov), pričom v skupinách budú aj chlapci a dievčatá spolu. Mladých hádzanárov a hádzanárky čaká tiež sprievodný program.
Prihláška
Pre všetkých záujemcov organizátori pripravili balíček základných informácií o kempe ako aj list účastníka. Prhlásiť sa možu prostredníctvom formulára na webstránke kempu http://www.sportacamp.sk
Okrem toho na webstránke kempu sú vo fotogalérii zachytené predošlé štyri ročníky mládežníckeho hádzanárskeho kempu. Nielen pre tých ako ukážka, ktorí majú v pláne sa zdokonaliť na tomto kempe ale aj pre tých, ktorí si chcú zapomínať na správne využitý čas počas kempu.
ROK 2016: 1 252 600,- EUR
Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner