Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

OBJAV SVOJ ŠPORT 2016

V Prešove je populárna hádzaná - o tom niet pochýb a žiaci 3. a 4. ročníkov mali tú možnosť za oboznámiť s týmto športom. Medzi žiakov a žiačky zavítali aj hráči Tatrana Prešov  M. Šárpataky, Ľ. Šárpataky, M. Kríž či P. Humeňanský.
23.6.2016 - Autor redakcia, M. Saloka, foto V. Zamborský
Dňa 02.06.2016 sa na ZŠ Sibírska v Prešove uskutočnilo športovo-propagačné dopoludnie „Objav svoj šport“, ktorého usporiadateľom bol Olympijský klub Prešov v spolupráci s mestom Prešov (oddelenie školstva, mládeže a športu). V rámci tohto podujatia bolo vybraných 5 kolektívnych športov (hádzaná, futbal, hokej, volejbal, florbal) a 6 individuálnych športov (bedminton, stolný tenis, športový aerobik, kickbox, atletika, cyklistika), ktoré boli propagované a prezentované žiakom 3. – 4. ročníkov vybraných základných škôl mesta Prešov. Celkovo sa športového dopoludnia zúčastnilo cca 250 žiakov.
Tatran Prešov, ako najúspešnejší hádzanársky celok v seniorských ako aj dorasteneckých a žiackych kategóriách, nemohol na takomto podujatí chýbať. Žiaci si mohli pozrieť, spoznať a vyskúšať hravou formou základné herné činnosti jednotlivca (chytanie a hádzanie lopty, dribling, streľba). Odmenou týmto žiakom bola nielen skúsenosť „objaviť“ tento krásny šport za prítomnosti hráčov Tatrana Prešov (M. a Ľ. Šárpataky, M. Kríž, P. Humeňanský), pod odborným dohľadom trénera starších žiakov „B“ R. Lamača, ale aj možnosť získať drobné prezenty „A“ tímu mužov alebo kartičky s podpisom prítomných hráčov a fotografie  žiackych družstiev Tatrana Prešov.
Ostáva veriť, že aj TatranPrešov prispel svojou účasťou k vydarenému športovému dopoludniu - "Objav svoj šport", z ktorého všetci žiaci odchádzali spokojní a šťastní - a už teraz sa tešia na ďalšie podobné podujatie. 

ROK 2016: 1 252 600,- EUR
Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner