Slovenský Zväz Hádzanej

logo logo logo

OBJAV SVOJ ŠPORT 2016

V Prešove je populárna hádzaná - o tom niet pochýb a žiaci 3. a 4. ročníkov mali tú možnosť za oboznámiť s týmto športom. Medzi žiakov a žiačky zavítali aj hráči Tatrana Prešov  M. Šárpataky, Ľ. Šárpataky, M. Kríž či P. Humeňanský.
23.6.2016 - Autor redakcia, M. Saloka, foto V. Zamborský
Dňa 02.06.2016 sa na ZŠ Sibírska v Prešove uskutočnilo športovo-propagačné dopoludnie „Objav svoj šport“, ktorého usporiadateľom bol Olympijský klub Prešov v spolupráci s mestom Prešov (oddelenie školstva, mládeže a športu). V rámci tohto podujatia bolo vybraných 5 kolektívnych športov (hádzaná, futbal, hokej, volejbal, florbal) a 6 individuálnych športov (bedminton, stolný tenis, športový aerobik, kickbox, atletika, cyklistika), ktoré boli propagované a prezentované žiakom 3. – 4. ročníkov vybraných základných škôl mesta Prešov. Celkovo sa športového dopoludnia zúčastnilo cca 250 žiakov.
Tatran Prešov, ako najúspešnejší hádzanársky celok v seniorských ako aj dorasteneckých a žiackych kategóriách, nemohol na takomto podujatí chýbať. Žiaci si mohli pozrieť, spoznať a vyskúšať hravou formou základné herné činnosti jednotlivca (chytanie a hádzanie lopty, dribling, streľba). Odmenou týmto žiakom bola nielen skúsenosť „objaviť“ tento krásny šport za prítomnosti hráčov Tatrana Prešov (M. a Ľ. Šárpataky, M. Kríž, P. Humeňanský), pod odborným dohľadom trénera starších žiakov „B“ R. Lamača, ale aj možnosť získať drobné prezenty „A“ tímu mužov alebo kartičky s podpisom prítomných hráčov a fotografie  žiackych družstiev Tatrana Prešov.
Ostáva veriť, že aj TatranPrešov prispel svojou účasťou k vydarenému športovému dopoludniu - "Objav svoj šport", z ktorého všetci žiaci odchádzali spokojní a šťastní - a už teraz sa tešia na ďalšie podobné podujatie. 

Partneri
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Reklamný partner ženskej reprezentácie
Reklamný partner mužskej reprezentácie
Oficiálny auto partner
Slovenského zväzu hádzanej
Oficiálny partner Extraligy a WHIL
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner
Mediálny partner