SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga staršie dorastenky 2017/2018
Číslo
7ABA-10
Čas
13:00
Dátum
23.09.2017
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
MŠK Dunajská Streda
Konečný
výsledok
38
22
Polčas
(30')
22
8
Výsledok
(60')
38
22
1. Predĺženie
-------
---------
2. Predĺženie
-----------
----------
Po 7m
hodoch
----------
----------
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Pustá Martina
01061
1;[19];20;22;
32;
5
N
5
Ondová Katarína
01100
9;
❼;33;36;
3
N
10
Štugnerová Diana
01062
12;
35;
2
12
Kováčová Andrea
01087
15
Valkovičová Simona
01093
16;
1
16
Kondášová Izabela
01098
❼;
17
Štefaniková Bibiana
01082
2;4;6;10;15;17;18;21;
24;26;27;28;30;38;
14
22
18
Štefánová Michaela
01069
3;5;8;11;14;
23;25;34;
8
N22
19
Kobová Dominika
01076
29;
1
2
21
Adamová Miroslava
02297
13;
31;37;
3
35
Oravcová Patrícia
02293
7;
1
55
Urbanová Monika
01070
A
ZVD:
Vikartovský Maroš
Podpis:
B
Tréner:
Vikartovský Maroš
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2018
C
Funkcionári:
---------
Funkcia:
D
Funkcionári:
-----------
Funkcia:
Team Time-Out 1:
----------
2:
----------
3:
----------
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
12
Sághi Dóra Emese
01758
16
Bugárová Vanessza
01761
18
Androvicsová Dóra
01754
9;
1
22
Tóthová Réka
03384
22;
1
2
24
Toroková Réka
04751
15;
1
2
26
Bíróová Flóra
01760
32
Bíróová Emese
03189
7;
12;13;20;21;
5
59
Vargová Nikolett
02739
1;
[11];[19];
3
70
Ollé Anna
03515
8;
1
77
Bugárová Cintia
01755
2;3;4;5;6;
10;14;16;17;18;
10
A
ZVD:
Straková Mária
Podpis:
B
Tréner:
Németh Lívia B 6/2018
Licencia:
Platnosť do:
C
Funkcionári:
----------
Funkcia:
D
Funkcionári:
---------
Funkcia:
Team Time-Out 1:
11:14
2:
----------
3:
-----------
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Šimonič Teodor
Zdravotná služba:
Mudr. Džavan Ján
Časomerač:
Pustý František
Hlásateľ:
Čúrny Ján
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Štefanisková Ingrid
Podpis:
Rozhodca:
Daňo Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Sabol Ondrej
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
-----------
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:00
00:10
4
1:0
01:12
17
2:0
01:31
59
2:1
01:35
G
01:38
18
3:1
02:38
17
4:1
03:46
18
5:1
06:25
18
Napom
06:54
18
Vyluc2m
07:21
17
6:1
07:50
5
Napom
08:36
77
6:2
11:08
35
7:2
11:49
18
8:2
12:41
5
9:2
14:19
17
10:2
14:59
17
Vyluc2m
16:40
18
11:2
17:10
10
12:2
18:28
21
13:2
19:32
77
13:3
20:12
18
14:3
20:48
17
15:3
21:33
15
16:3
22:25
4
Napom
23:17
17
17:3
23:45
77
17:4
24:28
17
18:4
24:56
77
18:5
25:13
4
19:5
25:52
4
20:5
26:10
77
20:6
26:11
19
Vyluc2m
27:40
17
21:6
27:49
32
21:7
28:16
70
21:8
29:50
4
22:8
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:21
18
22:9
31:08
18
23:9
32:40
17
24:9
33:49
77
24:10
34:08
59
24:11
34:22
18
25:11
35:06
32
25:12
35:41
32
25:13
36:14
18
Vyluc2m
37:29
77
25:14
38:10
24
25:15
39:25
77
25:16
40:08
17
26:16
41:22
17
27:16
42:45
77
27:17
43:02
22
Vyluc2m
43:16
77
27:18
45:17
17
28:18
46:06
19
29:18
46:56
17
30:18
47:46
59
30:19
48:29
24
Vyluc2m
48:34
5
Nepr7m
50:08
21
31:19
51:03
4
32:19
52:02
17
Vyluc2m
52:44
5
33:19
53:39
16
Nepr7m
53:56
18
34:19
55:59
32
34:20
56:25
10
35:20
56:58
5
36:20
57:57
21
37:20
58:33
32
37:21
59:37
22
37:22
59:46
17
38:22
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz