SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2017/2018
Číslo
8ABA-10
Čas
15:00
Dátum
23.09.2017
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
MŠK Dunajská Streda
Konečný
výsledok
24
22
Polčas
(30')
14
16
Výsledok
(60')
24
22
1. Predĺženie
-----------
------------
2. Predĺženie
-----------
----------
Po 7m
hodoch
---------
----------
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
2
Duranková Veronika
01065
2;3;
19;21;22;23;
6
N
4
Romančáková Katarína
02287
14;
1
2
5
Marcinčaková Daniela
01088
4;[5];[7];13;
16;
5
7
Ferencová Laura
01072
8;
1
N
11
Holejová Dagmar
02292
9;11;
2
16
Hatalová Miroslava
02295
20
Baranová Lea
02298
24;
1
2
21
Gajdošová Viktória
02294
6;
1
24
Rovňáková Simona
02288
25
Sabolová Sára
02296
27
Tušímová Natália
01092
1;10;12;
15;[17];
5
55
Hospodárová Laura
01066
18;20;
2
73
Kováčová Andrea
01087
A
ZVD:
Škopár Milan
Podpis:
B
Tréner:
Škopár Milan
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2050
C
Funkcionári:
-----------
Funkcia:
D
Funkcionári:
------------
Funkcia:
Team Time-Out 1:
10:44
2:
28:34
3:
---------
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
1;10;13;
3
N
3
Hrapka Sára
03524
5
Davidovská Edina
03522
7;12;
2
6
Bíróová Emese
03189
7
Álló Barbara
02734
2;6;
2
2
8
Zsákovics Sára Erika
03510
3;11;❼;
18;
3
9
Bertalanová Anita
03379
11
Bíróová Flóra
01760
13
Simonics Zsóka
02735
4;[16];
[17];20;[22];
5
N2
17
Ollé Anna
03515
5;❼;15;
2
N
59
Vargová Nikolett
02739
[8];9;❼;14;
19;21;
5
99
Garaiová Emese
02668
A
ZVD:
Németh Lívia
Podpis:
B
Tréner:
Straková Mária
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2018
C
Funkcionári:
-----------
Funkcia:
D
Funkcionári:
----------
Funkcia:
Team Time-Out 1:
44:40
2:
51:35
3:
------------
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Šimonič Teodor
Zdravotná služba:
Mudr. Džavan Ján
Časomerač:
Pustý František
Hlásateľ:
Čúrny Ján
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Štefanisková Ingrid
Podpis:
Rozhodca:
Daňo Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Sabol Ondrej
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:28
2
0:1
01:37
13
Napom
02:25
7
0:2
02:36
27
1:2
02:45
17
Napom
03:09
2
2:2
04:34
8
2:3
04:41
2
3:3
05:08
13
3:4
05:27
5
4:4
07:42
17
4:5
07:53
7
4:6
08:40
2
Napom
08:45
5
5:6
09:56
5
5:7
10:37
2
Napom
10:40
59
5:8
11:29
59
5:9
12:33
7
Napom
12:49
2
5:10
13:20
21
6:10
13:57
59
Nepr7m
16:13
5
7:10
17:06
8
7:11
17:13
7
8:11
17:52
17
Nepr7m
18:22
0
18:27
5
8:12
19:51
8
Nepr7m
20:55
13
Vyluc2m
22:50
2
8:13
23:21
11
9:13
23:44
59
9:14
24:21
27
10:14
25:23
17
10:15
25:48
11
11:15
27:10
27
12:15
27:49
13
12:16
29:13
5
13:16
29:51
4
14:16
2.polčas
m's''
A
B
akcia
32:37
27
15:16
33:10
13
15:17
36:10
5
16:17
36:30
8
16:18
39:00
27
17:18
44:16
55
18:18
44:57
2
19:18
45:36
55
20:18
46:50
59
20:19
51:10
20
Vyluc2m
52:42
13
20:20
54:09
2
21:20
55:00
7
Vyluc2m
56:39
2
22:20
58:11
59
22:21
58:14
4
Vyluc2m
58:44
2
23:21
59:31
20
24:21
59:59
13
24:22
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz