SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2017/2018
Číslo
8ABA-13
Čas
11:30
Dátum
08.10.2017
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Stupava / Malacky
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
23
31
Polčas
(30')
9
12
Výsledok
(60')
23
31
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
47
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Lukšová Vivien
00675
21;
1
N2
7
Danišová Zuzana
00336
2;6;
12;14;15;
5
8
Havelková Klára
03221
12
Voržáčková Viktória
00341
19
Hladíková Nicol
00551
3;7;
17;20;
4
25
Grichová Erika
00598
27
Wunderlichová Vanda
00348
[1];4;9;
[10];[11];[13];18;
7
2
38
Švajdlenková Sára
00688
5;
19;22;
3
48
Bilačičová Lucia
00596
16;23;
2
69
Rácová Romana
00774
98
Velická Ivana
02928
8;
1
N
A
ZVD:
Geisse Róbert
Podpis:
B
Tréner:
Hepner Ľuboš
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2017
C
Funkcionári:
Rusnák Dárius
Funkcia:
D
Funkcionári:
Prevajová Sabina
Funkcia:
Team Time-Out 1:
04:19
2:
40:34
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Čech-Špirková Karolína
00800
2
Rantúchová Veronika
03586
29;
1
4
Furgaláková Lucia
02996
6
Leštinová Lucia
00793
7;[8];[10];11;
18;22;24;26;
8
7
Chudejová Ľudmila
03347
8
Valúchová Terézia
00022
5;
21;25;27;28;
5
14
Holíncová Laura
00025
14;17;20;23;30;
5
16
Jánošíková Kristína
00784
12;
1
18
Zubáňová Tereza
00781
1;6;
2
22
21
Burandová Michaela
00794
N
22
Chudovská Natália
00783
23
Učníková Vanessa
00785
25
Weberová Nina
00797
N
26
Gaňová Kristína
00801
29
Weberová Ema
00791
2;3;4;9;
13;15;16;19;31;
9
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
15:57
2:
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Béreš Štefan
Zdravotná služba:
Bečvářová Renata
Časomerač:
Filípek Samuel
Hlásateľ:
Švarc Samuel
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Bereš Štefan ml.
Podpis:
Rozhodca:
Balogh Gábor
Podpis:
Rozhodca:
Klimko Patrik
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:29
21
Napom
01:45
27
1:0
02:33
18
1:1
03:40
29
1:2
03:43
2
Napom
03:54
29
1:3
04:17
29
1:4
04:44
8
1:5
05:30
18
1:6
07:34
6
1:7
07:37
98
Napom
09:14
7
2:7
09:41
2
Vyluc2m
10:21
19
3:7
11:01
6
3:8
11:48
29
3:9
12:49
27
4:9
14:04
38
5:9
16:00
7
6:9
19:33
19
7:9
19:37
25
Napom
19:50
27
Vyluc2m
19:53
6
7:10
22:03
98
8:10
22:46
27
9:10
23:11
6
9:11
28:02
16
9:12
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:37
29
9:13
31:49
27
10:13
34:46
27
11:13
36:00
7
12:13
36:29
14
12:14
37:02
18
Vyluc2m
37:03
27
13:14
38:38
29
13:15
39:28
29
13:16
40:03
14
13:17
41:35
6
13:18
42:04
7
14:18
42:37
29
14:19
43:12
7
15:19
43:38
14
15:20
44:26
8
15:21
45:18
6
15:22
45:49
48
16:22
46:12
14
16:23
48:03
6
16:24
48:30
8
16:25
48:57
19
17:25
48:57
18
Vyluc2m
49:21
6
17:26
49:45
27
18:26
50:11
8
18:27
50:30
38
19:27
51:13
8
19:28
51:51
2
19:29
52:14
19
20:29
53:23
14
20:30
53:56
2
21:30
55:49
29
21:31
57:10
38
22:31
59:56
48
23:31
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz