SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2017/2018
Číslo
8ABA-19
Čas
14:30
Dátum
14.10.2017
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
HK Slovan Duslo Šaľa
Konečný
výsledok
29
22
Polčas
(30')
16
10
Výsledok
(60')
29
22
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
60
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Čech-Špirková Karolína
00800
2
Rantúchová Veronika
03586
4
Furgaláková Lucia
02996
6
Leštinová Lucia
00793
9;12;[15];❼;
27;28;
5
2
8
Valúchová Terézia
00022
3;
23;25;
3
14
Holíncová Laura
00025
[1];2;4;❼;13;
17;18;19;22;26;
9
18
Zubáňová Tereza
00781
7;8;10;
29;
4
2
20
Chudejová Ľudmila
03347
21
Burandová Michaela
00794
N
22
Chudovská Natália
00783
23
Jánošíková Kristína
00784
6;
21;
2
N
24
Bystrická Ivana
00023
26
Gaňová Kristína
00801
29
Weberová Ema
00791
5;11;14;16;
20;24;
6
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
29:21
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
5
Kollerová Gizela
02642
4;5;7;8;❼;
[13];[14];[16];❼;21;
8
N
6
Letková Linda Mária
02653
12;
1
8
Gállová Dominika
02647
2
9
Roszivalová Lucia
02649
11
Ščípová Olívia
03412
12
Kusyová Kristína
03043
14
Pozsonyiová Vivien
03363
15
Ševčíková Bianka
02645
2;9;10;
17;19;
5
16
Olláriová Bianka
03364
17
Kiššová Dominika
02652
1;❼;6;
[11];15;18;❼;
5
19
Potúčková Hana
02650
20
Lovászová Laura
03918
23
Miťková Lenka
03923
3;
20;22;
3
N2
25
Darázsová Laura
03960
A
ZVD:
Sýkorová Zuzana
Podpis:
B
Tréner:
Svitek Vladimír
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2018
C
Funkcionári:
Boltenková Ľudmila
Funkcia:
D
Funkcionári:
Bergendiová Nina
Funkcia:
Team Time-Out 1:
14:13
2:
44:18
3:
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Mgr. Garabík František
Zdravotná služba:
Mgr. Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Klempa Martin
Podpis:
Rozhodca:
Vanko Patrik
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:20
17
0:1
00:28
21
Napom
00:56
23
Napom
01:04
14
1:1
01:23
14
2:1
01:44
15
2:2
04:10
8
3:2
04:24
23
Napom
04:34
17
Nepr7m
05:41
23
3:3
06:06
14
4:3
06:11
23
Vyluc2m
06:25
29
5:3
06:25
5
5:4
08:05
23
6:4
09:02
18
7:4
09:40
18
8:4
13:17
5
8:5
14:11
6
9:5
14:12
G
14:54
17
9:6
16:26
18
10:6
19:32
29
11:6
20:20
6
12:6
20:24
5
Napom
21:59
14
Nepr7m
22:35
14
13:6
23:14
29
14:6
24:12
6
15:6
24:12
8
Vyluc2m
24:45
5
15:7
27:08
29
16:7
27:32
5
16:8
28:08
6
Nepr7m
28:46
15
16:9
29:20
15
16:10
30:00
5
Nepr7m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:13
17
16:11
31:52
14
17:11
33:46
6
17:12
35:06
14
18:12
35:53
5
18:13
36:21
14
19:13
36:53
29
20:13
37:35
23
21:13
40:22
5
21:14
41:02
14
22:14
41:40
8
23:14
42:22
29
24:14
43:03
17
24:15
45:16
8
25:15
46:18
18
Vyluc2m
46:18
5
25:16
47:18
14
26:16
49:13
6
27:16
50:11
15
27:17
51:22
17
27:18
52:07
15
27:19
53:07
23
27:20
53:31
6
28:20
55:48
5
Nepr7m
57:06
5
28:21
58:05
23
28:22
58:21
18
29:22
59:47
6
Vyluc2m
59:51
17
Nepr7m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz