SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2017/2018
Číslo
8ABA-24
Čas
16:00
Dátum
15.10.2017
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Stupava / Malacky
B
Hostia
ŠKP Bratislava
Konečný
výsledok
19
19
Polčas
(30')
11
10
Výsledok
(60')
19
19
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
120
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Lukšová Vivien
00675
1;
1
7
Danišová Zuzana
00336
5;
1
2
10
Baštiová Sabina
00771
3;4;[6];[7];
19;
5
11
Nemčeková Lucia
03176
14;
1
N2
12
Voržáčková Viktória
00341
19
Hladíková Nicol
00551
N
25
Grichová Erika
00598
27
Wunderlichová Vanda
00348
[2];❼;
12;
2
38
Švajdlenková Sára
00688
8;[10];
[13];[17];[18];
5
N
48
Bilačičová Lucia
00596
63
Fúsková Katarína
00601
11;
15;16;
3
69
Rácová Romana
00774
70
Tóthová Lucia
00559
9;
1
78
Vlková Bibiana
01567
A
ZVD:
Geisse Róbert
Podpis:
B
Tréner:
Hepner Ľuboš B 30.6.2018
Licencia:
Platnosť do:
C
Funkcionári:
Rusnák Dárius
Funkcia:
D
Funkcionári:
Prevajová Sabina
Funkcia:
Team Time-Out 1:
18:47
2:
38:41
3:
59:34
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
7
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Zvarová Zuzana
02099
5
Frajdtová Nina
02032
1;
15;18;
3
22
13
Horváth Edina
01990
3;[4];❼;7;9;
[11];❼;[16];19;
7
N2
18
Csölleová Dominika
02466
20
Johanová Ema
02475
N
21
Eštoková Alexandra
02049
6;
13;14;17;
4
25
Špavorová Michaela
02487
26
Krajčová Renée
02017
32
Kušnírová Jana
02037
5;
12;
2
N2
52
Kocaníková Miroslava
02053
2;
1
61
Otočková Veronika
02583
66
Jeníčková Viktória
01973
8;10;
2
2
A
ZVD:
Csölleová Katarína
Podpis:
B
Tréner:
Kuťková Jana
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
zmazať zmazať
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
16:10
2:
51:23
3:
58:22
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Papaj Ján
Zdravotná služba:
Prokešová Jana
Časomerač:
Halusková Odeta
Hlásateľ:
Renčo Martin
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Geisseová Soňa
Podpis:
Rozhodca:
Sivák Richard
Podpis:
Rozhodca:
Haščík Peter
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:45
5
0:1
01:09
52
0:2
01:42
2
1:2
02:26
5
Vyluc2m
05:38
13
Napom
05:43
27
2:2
06:11
13
2:3
07:14
10
3:3
08:26
5
Vyluc2m
08:26
10
4:3
09:05
19
Napom
09:48
20
Napom
10:27
11
Napom
10:36
13
4:4
11:31
27
Nepr7m
12:17
13
Nepr7m
13:37
32
Napom
13:55
7
5:4
14:47
10
6:4
17:04
32
6:5
18:01
11
Vyluc2m
19:06
32
Vyluc2m
19:11
10
7:5
19:52
38
8:5
20:27
21
8:6
20:29
38
Napom
23:03
13
8:7
23:40
70
9:7
24:21
66
9:8
25:40
38
10:8
26:36
13
10:9
26:56
63
11:9
29:13
66
11:10
2.polčas
m's''
A
B
akcia
32:16
27
12:10
33:02
13
12:11
36:30
13
Nepr7m
38:16
32
12:12
41:02
66
Vyluc2m
41:07
38
13:12
42:48
21
13:13
43:23
21
13:14
46:27
11
14:14
47:01
5
14:15
48:42
63
15:15
51:02
63
16:15
51:02
13
Vyluc2m
53:24
38
17:15
53:42
7
Vyluc2m
53:46
13
17:16
55:08
21
17:17
56:01
38
18:17
58:13
10
19:17
58:27
5
19:18
59:19
13
19:19
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz