SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2017/2018
Číslo
8ABA-45
Čas
13:30
Dátum
12.11.2017
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK SLŠ Prešov
B
Hostia
HK Slovan Duslo Šaľa
Konečný
výsledok
26
22
Polčas
(30')
12
12
Výsledok
(60')
26
22
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Lupkovičová Henrieta
01251
[1];[2];[4];9;11;[12];
[14];[19];20;22;[25];
11
2
6
Lukáčová Zuzana
01114
7
Smolková Simona
01246
15;17;
2
2
8
Vargová Diana Mária
01252
26;
1
9
Janíková Patrícia
01248
10
Džubinská Soňa
01256
24;
1
11
Bačenková Dorota
01257
5;6;7;8;
13;18;
6
12
Vrabľová Erika
01808
13
Dvorščáková Alena
01117
❼;
N
14
Segľová Michaela
01122
10;
1
2
16
Rontová Sandra
01264
19
Kantorisová Michaela
01255
2
21
Magdová Tereza
01115
3;
16;21;23;
4
2
33
Feščáková Alexandra
01124
35
Gregorcová Kristína
01810
22
A
ZVD:
Lupkovičová Kamila
Podpis:
B
Tréner:
Daniš Dušan
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2018
C
Funkcionári:
Dvorščák Adam
Funkcia:
N
D
Funkcionári:
Humeňanský Patrik
Funkcia:
Team Time-Out 1:
25:37
2:
35:55
3:
42:37
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
7
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
5
Kollerová Gizela
02642
[1];4;[6];7;9;
14;19;20;[22];❼;
9
N2
6
Letková Linda Mária
02653
8;10;
2
8
Gállová Dominika
02647
12;
1
9
Roszivalová Lucia
02649
3;
1
11
Ščípová Olívia
03412
11;
13;
2
N2
12
Kusyová Kristína
03043
14
Pozsonyiová Vivien
03363
15
Ševčíková Bianka
02645
16;21;
2
22
16
Olláriová Bianka
03364
19
Potúčková Hana
02650
23
Miťková Lenka
03923
2;
17;18;
3
22
25
Darázsová Laura
03960
5;
15;
2
A
ZVD:
Sýkorová Zuzana
Podpis:
B
Tréner:
Svitek Vladimír
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2018
C
Funkcionári:
Boltenková Ľudmila
Funkcia:
N
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
16:10
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Šutran Peter
Zdravotná služba:
Lakata Pavol
Časomerač:
Vasiliková Sabina
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Kundratová Barbora
Podpis:
Rozhodca:
Gedeon Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Palovčák Tomáš
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:09
5
0:1
01:45
11
Napom
01:53
4
1:1
03:31
23
1:2
03:37
13
Napom
04:10
9
1:3
06:25
15
Vyluc2m
06:31
4
2:3
07:16
5
2:4
07:39
21
3:4
08:23
25
3:5
10:26
35
Vyluc2m
10:33
5
3:6
11:02
23
Vyluc2m
11:14
4
4:6
13:01
5
4:7
13:25
11
5:7
14:01
11
6:7
14:09
5
Napom
15:29
11
7:7
16:50
6
7:8
19:19
11
8:8
20:45
5
8:9
22:48
4
9:9
24:14
6
9:10
25:32
11
9:11
26:01
14
10:11
26:15
8
10:12
26:49
4
11:12
26:56
5
Vyluc2m
27:46
4
12:12
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:34
11
13:12
31:19
11
13:13
31:26
14
Vyluc2m
32:58
4
14:13
33:11
C
Napom
34:26
7
15:13
34:54
21
16:13
35:49
7
17:13
36:32
21
Vyluc2m
37:12
11
18:13
38:26
5
18:14
38:41
23
Vyluc2m
38:48
4
19:14
40:49
25
19:15
41:03
4
20:15
42:28
21
21:15
43:48
15
21:16
44:19
4
22:16
44:48
23
22:17
44:54
4
Vyluc2m
45:18
23
22:18
45:58
13
Nepr7m
47:23
C
Napom
50:37
21
23:18
51:02
35
Vyluc2m
51:29
10
24:18
51:48
5
24:19
52:28
5
24:20
53:10
4
25:20
53:51
15
25:21
54:31
7
Vyluc2m
54:43
5
25:22
55:12
15
Vyluc2m
56:30
8
26:22
57:28
19
Vyluc2m
58:12
11
Vyluc2m
59:19
5
Nepr7m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz