SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2017/2018
Číslo
8ABA-53
Čas
14:30
Dátum
18.11.2017
Miesto
ŠH Na Zábraní
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
HC Sporta Hlohovec / HKM Šurany
B
Hostia
ŠŠK SLŠ Prešov
Konečný
výsledok
20
26
Polčas
(30')
9
13
Výsledok
(60')
20
26
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
30
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Klussaiová Nikola
00379
2
Zlatinská Timea
00382
1;3;4;6;[9];
5
N2
3
Cviková Hana
00376
2
5
Zlatinská Vivien
00385
❼;8;
[13];[15];17;
4
22
6
Chovancová Michaela
00377
7;
12;14;
3
7
Kečkéšová Valéria
00384
2;
10;18;19;
4
N
8
Komáromyová Ema
00150
16;
1
9
Kečkéšová Petra
00378
11;
1
2
10
Foltínová Alžbeta
00387
5;
1
N
11
Michalková Soňa
02804
20;
1
16
Valachyová Alexandra
00381
A
ZVD:
Zlatinská Jana
Podpis:
B
Tréner:
Hyll Vladimír
Licencia:
B
Platnosť do:
31.12.2017
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
12:23
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Lupkovičová Henrieta
01251
❼;12;
15;16;17;19;20;
6
6
Vasiliková Tímea
01247
9;11;
2
7
Smolková Simona
01246
18;22;[24];
3
8
Vargová Diana Mária
01252
21;
1
N
9
Janíková Patrícia
01248
10
Džubinská Soňa
01256
1;
1
11
Bačenková Dorota
01257
[23];26;
2
12
Vrabľová Erika
01808
13
Dvorščáková Alena
01117
6;
25;
2
2
14
Segľová Michaela
01122
2;
14;
2
15
Kužmová Karin
03837
13;
1
16
Rontová Sandra
01264
19
Kantorisová Michaela
01255
[3];[4];[7];10;
❼;
4
N22
21
Magdová Tereza
01115
5;8;
2
33
Kakaščíková Petra
01811
44
Timková Tímea
01814
2
A
ZVD:
Lupkovičová Kamila
Podpis:
B
Tréner:
Daniš Dušan
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2018
C
Funkcionári:
Dvorščák Adam
Funkcia:
D
Funkcionári:
Humeňanský Patrik
Funkcia:
Team Time-Out 1:
20:12
2:
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Voltman Marek
Zdravotná služba:
Skokan Milan
Časomerač:
Lučšonová Martina
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Sedláčková Silvia
Podpis:
Rozhodca:
Manek Martin
Podpis:
Rozhodca:
Jánošíková Lucia
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
02:12
10
0:1
04:03
14
0:2
04:44
7
Napom
05:03
4
Nepr7m
05:18
19
Napom
06:01
2
Napom
06:22
19
0:3
06:50
10
Napom
08:00
2
1:3
08:52
19
1:4
09:27
5
Vyluc2m
09:45
21
1:5
10:54
7
2:5
12:16
13
2:6
13:07
19
Vyluc2m
13:10
5
Nepr7m
14:49
2
3:6
16:30
19
3:7
17:10
5
Vyluc2m
17:30
21
3:8
18:17
8
Napom
21:55
6
3:9
22:42
13
Vyluc2m
23:38
2
4:9
24:24
19
4:10
25:09
10
5:10
25:57
6
5:11
26:44
2
6:11
27:24
6
7:11
27:51
4
7:12
29:14
5
8:12
29:33
15
8:13
29:48
19
Vyluc2m
29:48
2
9:13
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:47
7
10:13
32:08
14
10:14
32:53
4
10:15
33:16
9
11:15
34:10
2
Vyluc2m
34:10
19
Nepr7m
35:19
4
11:16
37:21
6
12:16
38:55
4
12:17
40:09
5
13:17
40:53
7
13:18
41:30
6
14:18
41:57
9
Vyluc2m
43:29
4
14:19
44:16
5
15:19
44:32
4
15:20
45:11
8
16:20
46:52
5
17:20
47:32
44
Vyluc2m
49:17
8
17:21
51:14
7
18:21
51:35
7
18:22
52:48
3
Vyluc2m
52:52
11
18:23
55:03
7
18:24
55:46
13
18:25
57:06
11
18:26
57:47
7
19:26
58:19
11
20:26
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz