SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2017/2018
Číslo
8ABA-61
Čas
17,00
Dátum
11.02.2018
Miesto
Mestská športová hala Nitra
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
UDHK ŠG Nitra
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
28
20
Polčas
(30')
15
10
Výsledok
(60')
28
20
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
55
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Gombárová Laura
00754
2
Holomaniová Viktória
03129
N222
3
Arpášová Emma
00999
2;11;
27;
3
5
Dominková Kristína
01014
6
Brathová Hana
01000
7
Nyriová Zuzana
01029
9
Kolářová Dorota
01009
5;7;9;12;14;
18;19;21;28;
9
N2
10
Uhlárová Ivona
01031
11
Ďuranová Lea
01025
24;26;
2
N22
12
Pénzešová Diana
01749
13
Šrámeková Karolína
01032
14
Rudincová Andrea
01016
3;6;13;
16;17;20;22;
7
15
Bírošová Bernadeta
01024
2
16
Trepáčová Zuzana
01018
1;[4];8;10;15;
23;25;
7
2
A
ZVD:
Ďuran Peter
Podpis:
B
Tréner:
Medová Zlatica
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2018
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
54:38
3:
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Rantúchová Veronika
03586
4
Furgaláková Lucia
02996
6
Leštinová Lucia
00793
3;6;
12;[16];17;❼;20;
6
N
8
Valúchová Terézia
00022
5;
14;
2
2
10
Weberová Nina
00797
11
Kadáčková Monika
00795
14
Holíncová Laura
00025
1;2;10;
11;❼;18;[19];
6
22
15
Chudejová Ľudmila
03347
16
Jánošíková Kristína
00784
9;
15;
2
2
18
Zubáňová Tereza
00781
[4];[8];
[13];❼;
3
22
Chudovská Natália
00783
23
Hujíková Zuzana
00802
26
Gaňová Kristína
00801
N
29
Weberová Ema
00791
[7];
1
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Balážová Jana
Funkcia:
D
Funkcionári:
Kucej Milan
Funkcia:
Team Time-Out 1:
07:42
2:
3:
44:23
Počet 7m hodov:
9
Góly zo 7m:
6
Hl. usporiadateľ:
Varga Slavomír
Zdravotná služba:
Libová Zuzana
Časomerač:
Vargová Mária
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Vargová Jasmínka
Podpis:
Rozhodca:
Oťapka Zbislav
Podpis:
Rozhodca:
Štefanová Antónia
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:12
16
1:0
01:56
14
1:1
02:22
3
2:1
03:14
14
3:1
03:37
14
3:2
03:59
6
3:3
05:16
16
4:3
06:08
2
Napom
06:54
9
5:3
06:58
26
Napom
07:39
14
6:3
08:13
9
Napom
08:45
18
6:4
09:31
9
7:4
12:15
8
7:5
12:30
6
7:6
13:39
2
Vyluc2m
14:04
16
8:6
15:12
9
9:6
15:46
11
Napom
16:27
29
9:7
17:27
16
10:7
18:06
3
11:7
19:55
9
12:7
20:24
2
Vyluc2m
20:32
18
12:8
21:21
8
Vyluc2m
22:34
16
12:9
23:28
14
12:10
24:03
14
13:10
26:19
6
Napom
27:25
9
14:10
28:41
9
Vyluc2m
29:59
16
15:10
29:59
16
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:05
14
15:11
31:49
6
15:12
32:29
14
16:12
33:44
18
16:13
34:30
14
17:13
34:57
9
18:13
35:15
8
18:14
37:10
11
Vyluc2m
37:23
18
Nepr7m
37:58
14
Vyluc2m
39:52
9
19:14
41:03
14
Nepr7m
42:06
14
20:14
42:27
16
20:15
43:13
9
21:15
44:14
14
22:15
46:42
16
23:15
47:52
14
Vyluc2m
48:30
16
Vyluc2m
48:44
6
23:16
49:49
6
23:17
50:18
11
24:17
50:45
14
24:18
51:25
16
25:18
52:26
11
26:18
53:26
11
Vyluc2m
53:49
15
Vyluc2m
53:57
6
Nepr7m
55:48
3
27:18
56:20
14
27:19
57:25
9
28:19
57:52
6
28:20
58:02
2
Vyluc2m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz