SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2017/2018
Číslo
8ABB-01
Čas
13:00 hod
Dátum
17.02.2018
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
ŠŠK SLŠ Prešov
Konečný
výsledok
23
24
Polčas
(30')
10
10
Výsledok
(60')
23
24
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
60
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Rantúchová Veronika
03586
4
Furgaláková Lucia
02996
6
Leštinová Lucia
00793
2;6;❼;7;
11;12;18;21;
7
N
8
Valúchová Terézia
00022
20;
1
14
Holíncová Laura
00025
[1];4;❼;9;10;
23;
5
15
Chudejová Ľudmila
03347
16
Jánošíková Kristína
00784
3;
16;17;
3
2
18
Zubáňová Tereza
00781
[8];
15;[19];22;
4
N2
22
Chudovská Natália
00783
24
Bystrická Ivana
00023
26
Gaňová Kristína
00801
29
Weberová Ema
00791
5;
13;14;
3
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
23:13
2:
49:42
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Lupkovičová Henrieta
01251
❼;6;10;
12;[16];18;19;23;24;
8
N
6
Kráľová Laura
01111
8;
17;
2
2
8
Vargová Diana Mária
01252
2;
❼;20;21;
3
9
Janíková Patrícia
01248
10
Džubinská Soňa
01256
11
Bačenková Dorota 01257
22;
1
12
Vrabľová Erika
01808
13
Dvorščáková Alena
01117
1;3;4;5;
15;
5
N2
14
Syrokhman Yana
06619
15
Belušková Katarína
01123
9;
11;13;14;
4
16
Rontová Sandra
01264
19
Kantorisová Michaela
01255
7;
1
2
21
Magdová Tereza
01115
N22
33
Feščáková Alexandra
01124
44
Timková Tímea
01814
A
ZVD:
Lupkovičová Kamila
Podpis:
B
Tréner:
Leško Miroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Dvorščák Adam
Funkcia:
D
Funkcionári:
Humeňanský Patrik
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
53:04
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Mgr. Garabík František
Zdravotná služba:
Mgr. Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Sivák Milan
Podpis:
Rozhodca:
Majstrík Andrej
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:45
4
Napom
01:03
14
1:0
01:39
13
1:1
02:09
6
2:1
02:23
6
Napom
02:46
4
Nepr7m
03:26
8
2:2
03:48
16
3:2
04:05
13
3:3
05:05
14
4:3
05:11
13
Napom
05:51
18
Napom
08:27
19
Vyluc2m
09:21
16
Vyluc2m
11:35
13
4:4
12:14
21
Napom
12:33
14
Nepr7m
13:18
13
4:5
15:31
29
5:5
15:42
4
5:6
17:03
6
6:6
19:14
21
Vyluc2m
19:24
6
Nepr7m
19:26
19
6:7
22:38
6
6:8
23:43
6
7:8
25:18
18
8:8
26:35
14
9:8
27:27
15
9:9
27:32
21
Vyluc2m
29:03
14
10:9
29:07
13
Vyluc2m
29:25
4
10:10
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:39
15
10:11
31:30
4
10:12
32:00
6
Vyluc2m
32:35
6
11:12
33:15
15
11:13
33:51
15
11:14
34:52
8
Nepr7m
35:13
6
12:14
35:59
13
12:15
36:55
29
13:15
37:35
4
13:16
38:12
29
14:16
38:44
6
14:17
39:35
18
15:17
40:19
16
16:17
41:11
4
16:18
41:33
16
17:18
43:45
6
18:18
45:51
18
19:18
46:14
4
19:19
46:33
8
20:19
46:45
18
Vyluc2m
47:01
8
20:20
48:00
6
21:20
48:54
8
21:21
49:25
11
21:22
50:51
18
22:22
51:48
14
23:22
53:26
4
23:23
58:26
4
23:24
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz