SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2017/2018
Číslo
8ABB-13
Čas
16:00
Dátum
02.03.2018
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
Stupava / Malacky
Konečný
výsledok
27
18
Polčas
(30')
15
7
Výsledok
(60')
27
18
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
60
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Rantúchová Veronika
03586
4
Furgaláková Lucia
02996
6
Leštinová Lucia
00793
[8];
17;18;19;❼;21;22;
6
N2
8
Valúchová Terézia
00022
4;10;14;
3
11
Kadáčková Monika
00795
❼;
14
Holíncová Laura
00025
[1];3;6;12;
16;
5
N2
15
Chudejová Ľudmila
03347
16
Jánošíková Kristína
00784
5;
[27];
2
2
18
Zubáňová Tereza
00781
7;9;
❼;
2
N
20
Tabačíková Ivana
03854
22
Chudovská Natália
00783
23
Hujíková Zuzana
00802
24
Bystrická Ivana
00023
25
Harantová Adriana
00805
24;26;
2
26
Gaňová Kristína
00801
2;
1
2
29
Weberová Ema
00791
11;13;15;
20;23;25;
6
2
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
13:33
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
11
Nemčeková Lucia
03176
13;
1
12
Voržáčková Viktória
00341
[18];
1
25
Grichová Erika
00598
2;
1
38
Švajdlenková Sára
00688
3;[6];❼;
❼;12;
3
2
48
Bilačičová Lucia
00596
5;
[10];11;❼;14;
4
63
Fúsková Katarína
00601
9;
1
2
69
Rácová Romana
00774
7;
[15];16;[17];
4
N
70
Tóthová Lucia
00559
[1];[4];❼;
8;
3
N2
78
Vlková Bibiana
01567
A
ZVD:
Geisse Róbert
Podpis:
B
Tréner:
Hepner Ľuboš
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2018
C
Funkcionári:
Rusnák Dárius
Funkcia:
D
Funkcionári:
Prevajová Sabina
Funkcia:
Team Time-Out 1:
22:31
2:
41:26
3:
Počet 7m hodov:
11
Góly zo 7m:
7
Hl. usporiadateľ:
Mgr. Garabík František
Zdravotná služba:
Mgr. Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Klempa Martin
Podpis:
Rozhodca:
Vanko Patrik
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
02:21
70
0:1
03:00
69
Napom
03:08
14
1:1
04:56
25
1:2
06:27
38
1:3
07:03
26
2:3
08:11
14
3:3
09:39
70
Napom
10:43
6
Napom
10:57
70
3:4
12:27
8
4:4
13:32
48
4:5
14:14
16
5:5
14:47
14
6:5
16:29
18
7:5
17:31
6
8:5
18:13
18
9:5
19:30
8
10:5
20:20
29
11:5
21:01
14
12:5
21:39
70
Nepr7m
22:29
29
13:5
23:40
8
14:5
24:07
14
Napom
25:27
38
14:6
25:41
18
Napom
26:19
29
15:6
26:43
14
Vyluc2m
26:53
6
Vyluc2m
26:53
38
Nepr7m
29:54
69
15:7
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:33
70
15:8
33:04
38
Nepr7m
33:26
14
16:8
35:05
63
16:9
36:03
6
17:9
37:25
6
18:9
38:09
6
19:9
38:29
N
38:52
48
19:10
39:39
6
Nepr7m
39:59
29
20:10
40:26
48
20:11
41:07
6
21:11
42:22
6
22:11
43:05
29
23:11
44:39
48
Nepr7m
44:39
29
Vyluc2m
46:46
38
23:12
47:16
70
Vyluc2m
47:18
11
Nepr7m
48:09
11
23:13
48:46
63
Vyluc2m
48:52
18
Nepr7m
49:43
25
24:13
50:24
48
24:14
51:37
29
25:14
53:09
25
26:14
53:53
69
26:15
55:34
69
26:16
56:53
38
Vyluc2m
56:56
16
27:16
57:32
16
Vyluc2m
57:51
26
Vyluc2m
57:51
69
27:17
59:32
12
27:18
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz