SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2017/2018
Číslo
8ABB-23
Čas
15:45
Dátum
11.03.2018
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK Dunajská Streda
B
Hostia
ŠŠK SLŠ Prešov
Konečný
výsledok
21
26
Polčas
(30')
10
11
Výsledok
(60')
21
26
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
8;9;10;
3
H99
Garaiová Emese
02668
4
Agh Rebeca
03507
5
Davidovská Edina
03522
16;17;18;19;
4
7
Álló Barbara
02734
6;
15;
2
N22
8
Zsákovics Sára Erika
03510
2;
13;❼;20;
3
3
Hrapka Sára
03524
10
Horváth Sára
01763
14;
1
13
Simonics Zsóka
02735
7;
❼;21;
2
N
17
Ollé Anna
03515
1;3;4;
12;
4
2
59
Vargová Nikolett
02739
[11];
1
88
Mészáros Rebeka
05844
9
Bertalanová Anita
03379
5;
1
N22
A
ZVD:
Németh Lívia
Podpis:
B
Tréner:
Straková Mária
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2018
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
16:29
2:
43:00
3:
47:05
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Lupkovičová Henrieta
01251
❼;4;5;
14;[15];25;26;
6
2N
6
Kráľová Laura
01111
16;20;
2
2
8
Vargová Diana Mária
01252
2;3;8;[9];10;❼;
13;21;
7
9
Janíková Patrícia
01248
10
Džubinská Soňa
01256
11
Bačenková Dorota 01257
N
12
Vrabľová Erika
01808
13
Dvorščáková Alena
01117
1;❼;6;
19;
3
14
Gregorcová Kristína
01810
15
Belušková Katarína
01123
17;18;22;23;24;
5
16
Rontová Sandra
01264
21
Magdová Tereza
01115
11;
1
33
Kantorisová Jana
01260
44
Timková Tímea
01814
7;
12;
2
N2
A
ZVD:
Lupkovičová Kamila
Podpis:
B
Tréner:
Leško Miroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Dvorščák Adam
Funkcia:
D
Funkcionári:
Humeňanský Patrik
Funkcia:
Team Time-Out 1:
11:45
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Újhelyiová Henrieta
Zdravotná služba:
Mgr.Újhelyiová Kristína
Časomerač:
Baráth Eugen
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Mgr. Újhelyiová Kristína
Podpis:
Rozhodca:
Jánošíková Lucia
Podpis:
Rozhodca:
Majstríková Ľubica
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:22
17
1:0
01:38
9
Napom
03:29
13
Napom
03:38
11
Napom
04:26
13
1:1
05:15
8
2:1
05:55
8
2:2
06:14
17
3:2
06:39
17
4:2
07:19
8
4:3
08:23
9
5:3
08:35
9
Vyluc2m
10:22
4
Nepr7m
10:27
4
5:4
10:49
44
Napom
11:04
7
6:4
11:16
7
Napom
11:46
7
Vyluc2m
11:50
13
Nepr7m
12:20
13
7:4
12:50
2
8:4
13:32
4
8:5
14:29
7
Vyluc2m
14:54
13
8:6
15:53
44
8:7
18:32
8
8:8
19:49
9
Vyluc2m
19:55
8
8:9
23:18
4
Vyluc2m
23:30
2
9:9
23:51
8
9:10
24:09
2
10:10
25:02
4
Napom
26:14
8
Nepr7m
27:06
17
Vyluc2m
27:33
21
10:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
33:14
13
Nepr7m
33:39
44
10:12
34:37
8
10:13
35:11
59
11:13
35:52
4
11:14
36:28
17
12:14
36:59
8
13:14
38:04
4
13:15
38:47
44
Vyluc2m
38:58
8
Nepr7m
39:00
6
13:16
40:28
10
14:16
42:02
15
14:17
43:17
7
15:17
43:58
15
15:18
45:15
5
16:18
45:42
13
16:19
46:56
6
16:20
47:30
8
16:21
49:51
5
17:21
50:23
15
17:22
51:03
5
18:22
52:01
15
18:23
52:29
5
19:23
53:29
8
20:23
55:39
15
20:24
57:00
4
20:25
58:15
6
Vyluc2m
58:44
13
21:25
59:45
4
21:26
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz